Dubový jídelní stůl FARO Kostelní Hlavno.

Jídelní stůl z dubové kolekce FARO.

Jídelní stoly jsou duší domova. U stolu se každý den scházíme nad dobrým jídlem a pitím, diskutujeme o denních zážitcích, anebo hrajeme společenské hry s našimi dětmi. Vyplatí se proto do jídelního stolu investovat a pořídit si opravdu kvalitní jídelní stůl z masivního dřeva, neboť jen u stolu z masivního dřeva máte zaručeno, že bude nadále stále pevný a stabilní.

 

Také naši milí klienti z obce Kostelní Hlavno, šli na jistotu a objednali si u nás tento krásný jídelní stůl z dubového masivního dřeva, z dubové kolekce FARO. Dubové dřevo je jedno z nejvíce žádaných dřev už od nepaměti. Podstatnými příznaky dubového dřeva jsou pevnost, stálost, tuhost a dlouhá životnost. Z našich dřev nejdéle vzdoruje nejen povětrnostním podmínkám, ale i střídání vlhka a sucha.

    

Dubový jídelní stůl FARO je vyrobený z dubového sukatého masivního dřeva. Povrch dřeva je ošetřen přírodním voskem a olejem německé značky Livos, který je světový výrobce přírodních barev. 

Nábytek kolekce FARO je opravdu velmi luxusní nábytek, který bude určitě dominantou každého domova. Jeho luxusní podoba nenechá určitě nikoho bez povšimnutí.