Chalupářský nábytek MEXICANA sluší nejen interiérům chalupy.

Taktéž se necháváte unášet přírodní vůni borovicového dřeva a máte touhu si nábytek ze dřeva sem tam pohladit, a cítit jeho osobitou dřevitou strukturu? Že ano? Tak to jsme na tom podobně :-). Doufáme, že stejné dojmy vyvolává rustikální nábytek u našich milých klientů, kteří si borovicovým nábytkem MEXICANA zařídili svoje interiéry. Nechte se tedy inspirovat.....

Určitě mi dáte za pravdu, že nábytek MEXICANA je výbornou volbou nejen do interiérů chaty či chalupy, výborně se hodí pro jakékoliv interiéry Vašeho domova. Všude, kde budete chtít docílit stylových interiérů s duší a s historií vesnické chalupy, bude nábytek MEXICINA to pravé ořechové. A spolu se stylovými doplňky a dekoracemi Vaše interiéry dostanou tu pravou oblíbenou venkovskou tvář.

 

O faktu, že knihovna nemusí sloužit jen k uložení knih, nás přesvědčili i klienti z obce Švihov, kde nábytek MEXICANA doplnil interiéry jejich obývacího pokoje. Na fotu knihovna Mexicana D11 1/2 a Rustikální knihovna Mexicana D11, TV stolek Mexicana D32 a rustikální psací stůl Mexicana D37 doplněn o židli s opěrkami Mexicana D20.

 

   

Nábytek MEXICANA je vyráběný po dlouhá léta z pokolení na pokolení. Vyrábí se z masivního borovicového dřeva, které je následně ošetřeno přírodními vosky s barevnými pigmenty v barvě světle hnědé medové, kaštan, ořech, dub tmavý, dub kouřový anebo vosk bezbarvý. A právě rustikální skříň MEXICANA 10/3skříň MEXICANA 10/1 a předsíňovou stěna MEXICANA v „ořechovém“ vosku můžete spatřit na fotkách našich milých klientů z Potštejna.

Možnosti nábytku MEXICANA jsou opravdu nevyčíslitelné, neboť se dokáže přizpůsobit jakémukoliv stylu. A třeba stylu s vůněmi exotických dálek, jak je vidno na fotech našich klientů z Nového Boru.

 

Také o tom, že ve společnosti nábytku MEXICANA velmi rádi stolujete, jste nás přesvědčili hned několikrát. Na fotu jídelním stůl MEXICANA, jídelní lavice MEXICANA, jídelní židle MEXICANA a taburet MEXICANA, pro změnu zase ve vosku dubovém“. Kulatý jídelní stůl MEXICANA se židlemi MEXICANA na fotu od klientů z Březí ve vosku-dub kouřový.

 

Děkujeme všem našim klientům za zaslání fotografií. Velmi si toho Vážíme.

Přejeme krásné bydlení :-).