Nábytek SWEET HOME, aneb romantika v Pohořelicíc

Interiéry zařízené v romantickém stylu si přímo žádají masivní nábytek v přírodní podobě, mořen do jemných tónů dřeva, anebo nábytek v něžné bílé barvě takový, jak ho zvolili naši sympatičtí klienti z Karviné, kteří se přestěhovali o 140 km dále, a v Pohořelicích našli svůj nový domov. Do svého nového domova si nechali přivézt nábytek z oblíbené kolekce SWEET HOME, který se právě do interiérů laděných v romantickém stylu skvěle hodí.

   
  

Jistě mi dáte za pravdu, že v tomto interiéru byly výbornou volbou bílá rustikální prosklená vitrína SWEET HOME VIT 06, úzká vitrína SWEET HOME VIT 06 a rohová vitrína SWEET HOME D 12, které nabízejí prostory pro různé dekorace či knihy. Pán domu je ještě doplnil o efektní osvětlení. Výbornou volbou byla rovněž komoda na víno SWEET HOME D 35,komoda SWEET HOME COM 02, komoda SWEET HOME COM 17, komoda SWEET HOME COM 17, závěsná skříňka SWEET HOME, psací stůl SWEET HOME D 38závěsná skříňka SWEET HOME, police SWEET HOME a štokrle SWEET HOME. Nábytek SWEET HOME si paní přála vyrobit s úchyty s jemným motivem kvítků, takže tím ještě více celý koncept podpořila, neboť romantika sídlí v právě detailech

    

Protože romantický styl má v oblibě koberce, měkké polštářky, přehozy a textilie či tapiserie v jemných květinových vzorech, nebyl ani tento interiér o tyto dekorace ochuzen. K navození pocitu romanticky založeného interiéru přispívají v neposlední řadě i svíčky, svícny, lampičky a vázy s květy. Opravdu se Vám to povedlo :-).

   

Děkujeme za nahlédnutí do Vašeho domova a přejeme Vám, ať se Vám v něm spokojeně bydlí.

Pokud i vy toužíte po takovém, či podobném interiéru zařízeném v romantickém stylu, v anglickém stylu či ve stylu Provence, neváhejte a nakoukněte do  kolekce SWEET HOME či do kolekce nábytku s patinovým efektem WHITE HOME.

Mějte krásné dny.

Váš Nábytek v kostce.