Selský jídelní set SWEET HOME 140x80 z masivní borovice

Jídelní sestava Sweet Home  je vyrobena z borovicového masivního dřeva, ošetřena voskem a následně pro lepší údržbu nalakována.

Jídelní set Sweet Home je součástí kolekce Sweet Home, která je věnovaná všem, kteří miluji kvalitní nábytek z masivního dřeva.

Jídelní souprava obsahuje: 1x jídelní stůl SWET HOME a 4x rustikální jídelní židle.

Inspirujte se v naši sekci REALIZACE.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPW 6 - 8 týdnů
Kód: DPWMES2NV/BH-1
20 440 Kč –5 % 19 418 Kč
Kategorie: Jídelny
Kód produktu: DPWMES2NV/BH
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v demontu
Povrchová úprava: Vosk

Selský jídelní set SWEET HOME z masivní borovice, do restaurace i hospody.

Rustikální jídelní set SWEET HOME je vyroben z borovicového masivního dřeva a ošetřen bílým a hnědým voskem. Jídelní stůl i jídelní židle jsou následně pro lepší údržbu nalákovany. Klasické rustikální zpracování je velmi oblíbené mezi zákazníky již řadu let. Tento nábytek můžete doplnit i dalšími výrobky z kolekce SWEET HOME , která vyniká svým rustikálním a masivním provedením.

Rustikální jídelní set SWEET HOME obsahuje: 1x rustikální jídelní stůl SWET HOME (tloušťka nohou je 8cm, deska stolu 4cm) a 4x rustikální jídelní židle.

Rozměry stolu: šířka - 140 cm,  hloubka - 80 cm, výška - 76 cm.

Rozměry židle: šířka - 50 cm, hloubka - 50 cm, výška - 90 cm.

Rustikální jídelní set SWEET HOME je vhodný rovněž do jídelny, restaurace či hospody

Rustikální jídelní set SWEET HOME z kolekce Sweet Home osloví ty, kteří mají rádi venkov a vesnický styl. Venkovský styl v kombinaci bílé a hnědé barvy dává nezapomenutelnou atmosféru starých časů. Kolekce Sweet Home je zároveň určena všem, pro které je Retro styl, Provence styl či Vintage styl srdeční záležitostí. Rustikální design podtrhují klasické  linie, ozdobné  kování po  stranách,  úchytky i barevné provedení v bílém a v hnědém vosku. Tento nábytek můžete doplnit i dalšími výrobky z kolekce Sweet Home a vytvořit si tak stylové bydlení.

Kolekce Sweet Home je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena voskem. Nábytek Sweet Home je celý vyroben z 100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku Sweet Home nezaměnitelný půvab a jedinečnost venkova. V kolekci Sweet Home nabízíme stylové vitrínybílé komodyrustikální skříně romantické jídelní stoly

V rámci objednávky lze objednat i barvu navíc - za příplatek (cena na dotaz).

Obdobou kolekce SWEET HOME  je voskovaný nábytek z rustikální kolekce Mexicana, který potěší všechny milovníky španělského venkova.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - za příplatek (cena na dotaz).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: