Šatní skříň z masivu 17

Šatní skříň 17 je osvědčenou a zároveň moderní šatní skříní pro váš byt. Dokáže vám to její elegantní vzhled, který upozorní na nadstandardní provedení.


Šatní skříň 17 je vyrobena ze 100% pečlivě vybraného borovicového dřeva, s minimálním množstvím suků. Jedině zadní část tvoří dřevotříska bílé barvy.


Inspirujte se v naší sekci REALIZACE.

DEJ 4 - 6 týdnů
Kód: DEJ17
12 140 Kč
Kategorie: Kolekce DEJA
Kód produktu: DEJ17
Výška: 200 cm
Hloubka: 62 cm
Šířka: 85 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v demontu
Barva: přírodní

Šatní skříň 17 je vyhotovena z jakostní borovice. Dřevo je pokryto transparentním, zdravotně nezávadným lakem. Tímto je šatní skříň perfektně chráněná před malými vnějšími poškozeními a zároveň vynikne i originální krása dřeva.


Šatní skříň 17 nabízí prostor na pohodlné uložení oděvů. Tato skříň je dvoudvéřová. Uvnitř je dřevěná tyč k pověšení ramínek. Spodní část tvoří dva velké šuplíky.


Bude se krásně vyjímat v předsíní, dětském pokoji, ložnici či pracovně.


Nábytek je vylepšen ušlechtilým frézováním. Úchytky na dvířkách mají kulatý tvar a jsou vyrobeny taktéž z borovice. Nožky mají kulatý tvar a perfektně podtrhují eleganci nábytku.


K tomuto typu skříní je možné dokoupit i nadstavce ze stejné série nábytku.


Tento druh nábytku lze skvěle kombinovat s ostatním ze stejné řady a je dodáván balený, spolu se všemi komponenty a návodem.Dle vaší poptávky možnost dodání této skříně na míru s příplatkem 20%. Požadovaná záloha 50% s platbou na náš účet. Dodací lhůta u atypických skříní je 8 týdnů.Proč nábytek z borovicového masivu?


Borovice překvapí svou jedinečnou, velmi osobitou a propracovanou kresbou. Je to dřevo houževnaté a pružné. Působí autenticky zároveň nevšedně. Výrazná kresba i struktura borového masivu podtrhuje unikátní vzhled nábytku. Díky vysokému obsahu pryskyřice, provoní nadlouho váš interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi příjemně a domácky, a člověk má vždy neodolatelnou chuť se ho dotknout.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: