Rustikální psací stůl CORDOBA BIK05

Psací stůl CORDOBA BIK05 je velký masivní psací či pracovní stůl s nástavbou, který disponuje množstvím úložných prostor.

Psací stůl CORDOBA BIK05 je vyrobený z masivního borovicového dřeva. Díky nadčasovému designu získají interiéry Vaši pracovny, kanceláře či studentského pokoje styl a vkus.


 


.

Provedení
Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUBIK05A/TV AZUBIK05A/BZV AZUBIK05A/HV AZUBIK05A/SV AZUBIK05B/TV AZUBIK05B/BZV AZUBIK05B/HV AZUBIK05B/SV Zvolte variantu
17 610 Kč
Kategorie: Psací stoly CORDOBA
Kód produktu: AZUBIK05
Výška: 103 cm
Hloubka: 60 cm
Šířka: 150 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk

Psací stůl CORDOBA BIK05 s nástavbou.

Psací stůl CORDOBA je reprezentativní luxusní rustikální psací stůl, který Vás zaujme nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením, který oceníte v interiéru pracovny, kanceláře i dětského i studentského pokoje. 

Psací stůl je možné vyrobit ve dvou provedeních:  

TYP A: se šuplíkem 

TYP B: s výsuvnou policí na klávesnici 

Tuto informaci prosím uveďte v poznámce při objednávce. 

Psací stůl CORDOBA je vyroben z borovicového masivu vysoké kvality. Zadní část stolu je vyrobená ze sololitu a zásuvky jsou v dolní části vyrobeny z překližky. Čela zásuvek jsou opatřeny stylovým kováním. 

Psací stůl CORDOBA je to pravé ořechové pro všechny, kteří hledají typicky rustikální nábytek, španělský nábytek či mexický nábytek za příznivou cenu.

Nábytek CORDOBA si zachovává svoje linie a charakter s odkazem na styl, dokonalý design a kvalitní provedení. Jedná se o voskovaný nábytek, který má velmi blízko k přírodě, proto ho ocení všichni, kteří hledají pro svůj domov nábytek, který je vyroben z čistě přírodních produktů, které nepředstavují pro nás i naše okolí, žádná zdravotní rizika. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě.

Nábytek CORDOBA je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod jsou vyrobeny z přírodní dýhy. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: