Rustikální knihovna TOSKANIA bílá

Rustikální knihovna TOSKANIA z masivu je stylová knihovna z masivního dřeva, která je určena všem snílkům, kterým přirostl k srdci kvalitní nábytek z masivu, a kteří milují toskánský nábytek a toskánský styl bydlení. 

Rustikální komoda TOSKANIA z masivu je vyrobena z masivní finské borovice v bílé barvě, která rozjasní každý interiér. Horní deska je namořena do medového odstínu.

 
KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL2050/B
11 440 Kč
Kategorie: Kolekce TOSKANIA
Kód produktu: KATPL2050
Výška: 194 cm
Šířka: 96 cm
Hloubka: 37 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v demontu

Rustikální knihovna TOSKANIA z masivu.

Rustikální komoda TOSKANIA z masivu je vyrobena z masivní finské borovice v bílé barvě, která rozjasní každý interiér. Finská borovice vyniká svojí odolnosti a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku. Záda knihovny jsou vyrobeny z dřevovláknité desky HDF.

Rustikální knihovna TOSKANIA z masivu nabízí police pro přehledné uložení knih či dekoračních předmětů. 

Nábytek TOSKANIA je vyroben z masivní finské borovice, které je ceněna pro svoji odolnost a nádhernou strukturu dřeva, kterou můžete cítit při každém dotyku. Nábytek je ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou anebo namořen do teplého medového odstínu, jenž propůjčí nábytku originální a nenapodobitelný vzhled.  Nábytek z kolekce Toskania je ideální volbou pro světlé i tmavé interiéry, kde navodí atmosféru spjatou s romantickou části italské Verony. 

Chcete se chcete cítit jako v malebném italském městečku, pak je náš nábytek z kolekce Verona určen právě Vám. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: