Prádelník Šumava 72

Prádelník Šumava 72 se hodí tam, kde je potřeba srovnat a uložit nejen prádlo, povlečení ručníky či utěrky. Najde uplatnění prostě všude tam, kde je zapotřebí úložný prostor pro cokoliv.

Prádelník Šumava 72 vás nadchne svou velikostí, vzhledem i provedením. Prádelník je vyroben z borovicového masivu.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
BOR 3-6 týdnů BOR 3-6 týdnů BOR 3-6 týdnů BOR 3-6 týdnů Zvolte variantu
Kód: BORRW72/O BORRW72/OR BORRW72/BZL BORRW72/TD Zvolte variantu
10 350 Kč 10 350 Kč 9 410 Kč 10 350 Kč od 9 410 Kč
Kategorie: Kolekce ŠUMAVA
Kód produktu: BORRW72
Výška: 125 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 85 cm
Barva: přírodní
Povrchová úprava: Bezbarvý lak
Materiál: borovice

Prádelník Šumava 72 je zhotoven z borovicového masivu a je ošetřen pouze bezbarvým lakem. Tímto krásně vynikne struktura dřeva a zvýší se ochrana před poškozením. Zadní část nábytku tvoří sololitová deska.

Prádelník Šumava 72 je výborným komplementem nejen do vaší ložnice. Pokud chcete dát svým věcem řád, určitě sáhněte po tomto nenahraditelném kusu nábytku. Do prádelníku srovnáte prádlo, povlečení, ručníky nebo utěrky. Za dvířky prádelníku se nachází police a ve spodní části jsou 2 výsuvné šuplíky. Ozdobou jsou dva malé kulaté úchyty a stejný tvar mají i nožky.

K šatní skříni si můžete zvolit jakýkoliv nábytek nejen z řady Šumava.

Proč nábytek z borovicového masivu? Borovice překvapí svou jedinečnou, velmi osobitou a propracovanou kresbou. Je to dřevo houževnaté a pružné. Působí autenticky a zároveň nevšedně. Výrazná kresba i struktura borového masivu podtrhuje unikátní vzhled nábytku. Díky vysokému obsahu pryskyřice, provoní nadlouho váš interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi příjemně a domácky, a člověk má vždy neodolatelnou chuť se ho dotknout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: