Police PROVENCE POL1P šedomodrá

Břízová police PROVENCE  je nádherná nástěnná police z masivu v Provence stylu, která s sebou přináší i svěží závan francouzského venkova.

Masivní police PROVENCE je vyrobena z masivního břízového dřeva a je ošetřena akrylovou barvou v šedomodré barvě. Hnědá deska je vyrobená z masivního dubového dřeva a je ošetřena olejem.

Nábytek PROVENCE pro snové interiéry s příchutí francouzského venkova.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
RD 4-6 týdnů
Kód: NATSTPOL1P/S
4 250 Kč
Kategorie: Kolekce PROVENCE
Kód produktu: NATSTPOL1P/S
Šířka: 100 cm
Dodací lhůta: RD 4 - 6 týdnů
Materiál: břízový masiv/ dubový masiv (deska)
Dodáváno: v celku

Provensálská police PROVENCE POL1P.

Police z masivu PROVENCE je spojením břízového a dubového dřeva. Dubové dřevo (horní deska) je ošetřeno olejem a břízové dřevo je ošetřeno akrylovou barvou v šedomodré barvě. Možnost výroby police na zakázku.

Nábytek Provence je možno vyrobit na zakázku, dle Vámi požadovaných rozměrů. Pro bližší informace pište prosím na info@nabytekvkostce.cz

Kolekce PROVENCE. To je stylový, vkusný a jemný nábytek v oblíbeném francouzském stylu. Tento masivní nábytek PROVENCE je vyroben z masivního břízového dřeva a ošetřen akrylovou barvou v bílé či šedomodré barvě. Horní hnědé části jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva a ošetřeny olejem. Spojením těchto dvou materiálů jsme docílili opravdu velmi efektivního vzhledu, který hned tak někdo nepřehlédne.

Nechte se inspirovat realizací našich spokojených zákazníků!

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: