Pěnová matrace NIGHTFLY MAGIC

Pěnová matrace NIGHTFLY MAGIC je kvalitní matrace ze studené pěny, která zajistí dokonalou oporu celého těla při spánku i relaxaci. Matrace je opatřená snímatelným potahem, který snadno vyperete v pračce. V potahu jsou v mikrokapslích navázané výtažky z mořských řas Spirulina.

Rozměry matrace
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny 2 - 4 týdny Zvolte variantu
Kód: MATNIMA-8 MATNIMA-1 MATNIMA-2 MATNIMA-3 MATNIMA-4 MATNIMA-5 MATNIMA-6 MATNIMA-7 Zvolte variantu
7 720 Kč 7 720 Kč 9 430 Kč 11 290 Kč 13 230 Kč 15 090 Kč 16 980 Kč 18 670 Kč od 7 720 Kč
Kategorie: Matrace
Kód produktu: MATNIMA
Termín dodání: 4 týdny

Pěnová matrace NIGHTFLY MAGIC. 


Pěnová matrace NIGHTFLY MAGIC je kvalitní matrace ze studené pěny, která zajistí dokonalou oporu celého těla při spánku i relaxaci. Matrace je opatřená snímatelným potahem, který snadno vyperete v pračce. – V potahu jsou v mikrokapslích navázané výtažky z mořských řas Spirulina.


Nightfly je pěna špičkových parametrů, která se vyrábí exkluzivní vodní vypěňovací metodou. Tento způsob výroby je ekologičtější v porovnání se standardní metodou vypěňování. Jedná se o materiál, který překonává běžný standard bodové elasticity. Tím je zajištěna optimální opora páteře. Pěna NIGHTFLY vyniká komfortem a vysokou odolností vůči deformacím. Proto je vhodným materiálem pro výrobu matrací.


Potah ALGUA prošitý s PES vláknem – gramáž 200 g/m2. ALGUA – V potahu jsou v mikrokapslích navázané výtažky z mořských řas Spirulina, které obsahují 11 přírodních vitamínů, 10 minerálů, 18 aminokyselin, 3 mastné kyseliny, beta-karoten, železo a množství antioxidantů a proteinů. Během spánku dochází k uvolňování těchto látek s blahodárným dopadem na lidskou pokožku. Jedná se o „Health&Beauty“ koncept, kdy při spánku podstupujeme wellness terapii.


Matrace je ideální pro uložení na pevný i polohovatelný rošt.


Technické parametry:


Výška: 20 cm


Tvrdost: 3


Nosnost: 140 kg


Pratelnost potahu: Ano, ručně 60°C


Při zdravotních problémech: Alergie, Bolesti křížů


FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: