Matrace BLUE MAGIC 100 x 200 m

Matrace BLUE MAGIC 100 x 200 cm

Pěna LAVENDER spojuje tradice bylinkářství a léčitelství s moderní technologií. Tato jedinečná PUR pěna je impregnována 100% levandulovým olejem, který přináší do vaší ložnice kousek přírody a léčivé vlastnosti levandule, a tím vám umožňuje vychutnat si relaxaci a klidný spánek.

2 - 4 týdny
Kód: MAT/BLUMA/100
10 990 Kč
Kategorie: Matrace
Kód produktu: MAT/BLUMA/100
Výška: 22 cm
Nosnost: 150 kg
Polohovatelný rošt: ano
Pratelnost potahu: Ano, 60°C
Záruka: 5

Matrace BLUE MAGIC 100 x 200 cm

Potah LANOLIN je inovativní potah využívá lanolin, látku s bohatou historií, kterou lidé používali již dlouho zpět jako vlněný vosk či vlněný tuk získávaný z ovčí vlny. Přirozené složení lanolinu obnovuje optimální vlhkost citlivé a napjaté pokožky, což vede k jejímu zjemnění a oživení. Látka LANOLIN má hydratační účinky a poskytuje vynikající komfort během spánku. Tkanina, která je vyrobena s 100% přírodním lanolinem, přirozeně zvlhčuje pokožku, přičemž nevykazuje žádné cytotoxické účinky a plně splňuje normy GOTS a Oeko-Tex Standard 100, což zaručuje její bezpečnost a přírodní původ

S hustotou dosahující až 40 kg/m3 je tato PUR pěna zárukou dlouhé životnosti a vysoké nosnosti. Zajišťuje skvělou podporu těla během spánku a udržuje svou původní formu i po dlouhodobém používání.

Díky inovativnímu OXYGEN foamu, který je v této pěně použit, má tato matrace výbornou průdušnost. Speciální vypěňovací metoda vytváří otevřenou strukturu buněk, což umožňuje matraci rychleji „dýchat“. To znamená, že se minimalizuje hromadění vlhkosti a škodlivin v jádru matrace, což přispívá k lepší hygieně a zdravějšímu spánku.

Díky přidaným aditivům má pěna Oxygen vynikající elasticitu a komfort, což snižuje tlak na tělo uživatele a zabraňuje blokování krevního oběhu. Díky tomu může organismus během spánku lépe a rychleji regenerovat, což zajišťuje skutečnou relaxaci bez kompromisů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: