Představujeme ZOO GANG, taburety pro děti s motivem zvířat

Ve světě masivního dřevěného nábytku se zabydlela roztomilá zvířátka a dle předpokladů, budou v těchto končinách dlouhou dobu. Rozkošné pufy, či chcete-li taburety, v podobě zvířátek si říkají ZOO GANG a jejím hlavním úkolem je vykouzlit úsměv na každé dětské tvářičce. A nejen to, zastávají rovněž funkci estetickou či dekorativní, praktickou a zároveň slouží jako stolička na sezení pro menší děti.

Tak tedy, seznamte se……

Vůdce celého gangu a zároveň nejstarší člen rodiny je dinosaurus Damián, který vyžaduje ve své smečce pořádek. Sám o sobě říká, že je morous, ale my dobře víme, že má srdce nastaveno tím správným směrem, a i když není vždy všechno tak, jak si to představuje, dokáže přimhouřit jedno či v případě prasátka Sabinky, i obě oči.

Prasátko Sabinka je velmi rozverné a neposedné prasátko. Nedokáže vždy stát na jednom místě a vždy si zapomene po sobě uklidit svoje věci. Miluje, když se jen tak může brouzdat v ne zrovna uklizeném pokoji a zastává heslo:“ Bordel v bytě - šťastné dítě“. Díky své temperamentní povaze se velmi doplňují s beránkem Bartkem, se kterým jsou velcí kamarádi.

Beránek Bartek moc dobře ví, co se sluší a patří. Ve společnosti ostatních ze ZOO GENGU se vždy chová uvědoměle a smířlivě. Vždy dokáže urovnat každý svár a nehledě na to, jak klidnou má povahu, dokáže občas vystrčit růžky, vždyť na to je přece má. Zachovává si však svoje dekorum a pohled do jeho rozumných očí dokáže každého všechny nepřátele smířit. Po očku tajně pokukuje po něžné ovečce OLIWII, do které se na první pohled zamiloval.

Ovečka Oliwia je smyslná kráska, která každého okouzlí svým roztomilým úsměvem a jemností. Její úsměv způsobuje tání ledovců. Není na světě nikoho, koho by její líbezný pohled a krása neokouzlila. A i když vypadá velmi křehce, dokáže si poradit s každou překážkou a nenechává nikoho bez pomoci. Její obětí a zavrtání se do jemné vlny, uklidňuje a navazuje láskyplné pocity a její kamarádka OLGA o tom ví své.

Ovečka Olga je mladší sestrou ovečky OLIWIE. Kráčí ve stopách své starší sestry a jednou by také chtěla být tak krásná a smyslná jako OLIWIE. Je však ještě příliš mladá a ještě ji nedošlo, že krása tkví v jedinečnosti, ale až na to jednoho dne přijde, rozkvete jako růže. Svoje přání a touhy svěřuje své důvěrné přítelkyni pandě Paulíně, která umí dokonale naslouchat.

Panda Paulina, jak jsem již zmínila, dokáže naslouchat a poradit jak z každé kaše ven. Je pohodová a nikdy neříká konečné slovo, dokud si všechno řádně nerozmyslí, a nepromyslí všechna pro a proti. V ZOO gangu si získala postavení jakéhosi rádce, psychologa či naslouchače. Klid a pohoda, která z ní vyzařuje, dokáže každého uklidnit a díky tomu její přítomnost vyhledávají všichni z gangu.

Králiček Kamil a Králiček Kryštof jsou dva bratři šprýmaři, kteří se neustále smějí a vybruslí z každé situace se smíchem na rtech. I když jejích domovem není zrovna klobouk kouzelníka Pokustona, stále vymýšlejí nová a nová kouzelnická čísla. Oba jsou nebojácní a jejich kouzelnická vystoupení je dostávají do situací, která je staví spíše do rolí kaskadérů. Ještě že nad celou situaci dohlíží policejní Patrik.

Pes Patrik je policejní pes, který dohlíží nad pořádkem v celém ZOO GANGU, a že si také pořádek udržet umí. Patrik je totiž svědomitý a ve svých úsudcích neoblomný, alespoň pokud se spravedlnosti týče. Stojí totiž vždy na straně pravdy, slabších a utlačovaných. Jeho nejlepším přítelem je koník Konrád, se kterým trénují, aby byli vždy v kondici.

Koník Konrád miluje pohyb a není žádná sportovní disciplína, ve které by nevynikal, a ze které by neměl žádné ocenění. Snad jen, pokud se to teda sportem dá nazvat, neví si rady s láskou, a při svých sportovcích aktivitách neustále po očku pozoruje temperamentní španělskou krásku Karolínku, která jak se zdá, nejde do kolen ani z jeho do široka vysmátého úsměvu. No co už, jen vydržet, jednou si ho snad všimne, zatím má Karolínka oči jen pro losa Lukáše, který je však malinko zahleděný do sebe.

Kravička Karolínka do ZOO GANGU přicestovala až z dalekého Španělska a její temperament a horkokrevnost zdaleka ještě nikdo nezkrotil. Miluje volnost a divokost v její typicky španělské povaze je velmi nakažlivá. Díky své bezprostřednosti a kamarádské povaze je velmi vyhledávanou společnicí. Jedině nosorožec Norbert je tak trošku, jak se říká - suchar, takže se snaží Karolínin temperament malinko krotit.

Slon Sebastián je moudry hýřící, starostlivý a důvěryhodný přítel všech zvířátek. Do jeho příbytku chodí pro radu snad všichni ze ZOO GANGU, a na jeho názoru opravdu velmi záleží. Pro radu si samozřejmě chodí i hroch Hubet a medvěd Michal, kteří jsou nerozlučnými kamarády a mají společný koníček, kterým je lenošení.

Tak to je celý náš ZOO GANG. Rodina, ve které se všichni navzájem doplňuji.