Moderní styl bydlení - bydlení, které nezevšední

Jaké bydlení je pro nás to pravé? Který interiér vnáší do našeho domova to, co od něj očekáváme? Co v dnešní ukvapené době vlastně považujeme za oázu klidu? Dnes je nespočet módních stylů a trendů, a každý z nás si může vybrat, jaký styl bydlení mu vyhovuje. V dnešním článku se zaměříme na moderní styl bydlení, který je jednoznačně nejrozšířenější a nejběžnější.

Dnešní moderní styl bydlení nemusí být nutně jen lesk, kov nebo pouze černá a bílá. Tento styl si moc nepotrpí na nadměrnou okázalost a zdobnost, ale to neznamená, že se v něm neoceňuje kvalita a ladnost. Zpravidla zde platí, že vše má působit moderně, vzdušně a jednoduše, ale samozřejmostí je zároveň luxus a elegance. Upřednostňuje se jednoduchost a střídmost, ale ne na úkor jakosti. Pokud se říká, že v jednoduchosti je krása, tak v moderním interiéru to platí dvojnásob.

Pojďme se tedy inspirovat moderním stylem nábytku, který je zároveň nábytkem klidu, pohody a harmonie. Vnáší do našeho domova luxus a styl, ale nezapomíná přitom na pohodlí a odpočinek. Protože právě vychutnání si malých každodenních radostí je to, co dělá náš život šťastnějším.

Moderní styl bydlení v sobě kombinuje jednoduché linie a tvary, vnáší praktičnost a snaží se vyhnout designovým výstřelkům. Moderní bydlení je skloubení čisté jednoduché krásy a účelného využití. Nesmí však zapomínat na vkusné, střídmé tvary a snadnou údržbu, které nám samozřejmě ještě více ulehčí už tak uspěchaný život.

V moderním interiéru by mělo platit, že čím je barev v interiéru méně, tím lépe. Nejvhodnější je zvolit si jednu neutrální barvu a k ní se pak dá kombinovat další, výraznější odstín. Mezi moderní neutrální barvy lze úspěšně zařadit šedou, která přináší v tomto směru velmi efektivní výsledky. Je důležité vybrat takový nábytek, který v sobě snoubí krásu, stylovost, ale také osobité kouzlo a nepřeplácanou měkkost. Troufáme si tvrdit, že moderní nábytek TREND v sobě všechny tyto vlastnosti ukrývá.

Rádi vám představujeme nábytek, který sebou přináší všechny vlastnosti a vzhled modernosti, který oceníte nejenom vy, ale i všichni, kteří do vašeho domova zavítají. Je totiž originální, ale přitom si zachovává to, co od moderního nábytku očekáváte. Navíc je vyroben z kvalitního borovicového masivu, který je ošetřen zdravotně nezávadným voskováním. Úchyty i panty jsou kovové a dřevěnému nábytku kolekce TREND přidávají na atraktivitě. Nábytek je navíc vyroben tak, aby splňoval své poslání po dlouhá léta.

Vybírat můžete z prostorné a prosklené Masivní vitríny TREND 10, která je dvoudvéřová. Pokud jste zastánci spíše jedno dveřových vitrín, můžeme vám nabídnout Masivní vitrínu TREND 11. K tomu jsou vhodné komody, které jsou taktéž z téže řady, a to Masivní komoda TREND 01 a Masivní komoda TREND 02Masivní konferenční stolek TREND 20 či Masivní TV stolek TREND 03 jsou efektivní nezbytností a spolu s Masivní policí TREND 21 či Masivním zrcadlem TREND 22 vytvoří luxusní tečku ve vašem interiéru.

Pokud nejste vyloženě zastánci moderního trendu bydlení, u nás v NÁBYTKU V KOSTCE si určitě vyberete i z jiného stylu nábytku. A my vám samozřejmě budeme rádi nápomocní...