Televizní stolek je středem pozornosti každého interiéru

Zapomeňte na ty staré doby, kdy jste svou televizi postavili na krabici od pizzy a svůj drahocenný gramofon umístili na hromadu starých knih. Dnes máme pro vás řešení, které je nejen funkční, ale také stylové - televizní stolky a hi-fi stolky! Ať už se nacházíte v obývacím pokoji, nebo studujete v malém pokoji na koleji, existuje ten pravý TV stolek, který z vašeho prostoru udělá místo, kde se budete cítit jako doma.

 

arezzo 

Obývací pokoj je středem pozornosti

Vaše obývací místo je epicentrem domácí zábavy, a proto potřebujete TV stolek, který na sebe strhne pozornost a zároveň bude praktický. Co takhle moderní televizní stůl s integrovanými úložnými prostory? Je to jako tajná agentura pro vaše dálkové ovládání a oblíbené DVD, všechno uschované na jednom místě. A pro tu pravou atmosféru můžete vybrat variantu s LED podsvíceným, které bude rozzářit váš večerní filmový čas.

Pokud preferujete rustikální atmosféru, můžete zvolit televizní stolek z masivního dřeva, který dodá místu příjemný venkovský šmrnc. Ať už se rozhodnete pro moderní nebo rustikální styl, klíčem je, aby stůl ladil s celkovým designem místnosti. Nezapomeňte také na dostatek prostoru pro další zařízení, jako jsou herní konzole, Blu-ray přehrávače a reproduktory. Vaše obývací místo bude připraveno na nekonečné hodiny zábavy!

 

divisione_1

Studenti potřebují nábytek, který Inspiruje

Pokud jste studentem, je vaše pracovní prostředí klíčovým faktorem pro úspěch. Ale kdo řekl, že Váš studentský pokoj musí být nudný a neosobní? Vyberte si takovou televizní komodu, která vám bude inspirací pro vaše studijní dobrodružství! Moderní stůl s minimalistickým designem a dostatkem úložného prostoru je skvělou volbou pro studenty.

Nebo co takhle retro stůl, který vám připomene doby, kdy se učebnice vázaly nitkami a diskety byly špičkovým úložištěm dat? Takový stůl může být jak praktický, tak i dekorativním prvkem vašeho pokoje. Můžete si na něj postavit svůj počítač, notebook a knihy, a zároveň se cítit jako dobrodruh zkoumající historii.

Pro studenty je také důležitý ergonomický design. Zvolte stůl, který vám umožní pohodlně sedět a pracovat bez bolesti zad. A nezapomeňte na dostatek světla, abyste nemuseli své oči týrat při nočním studiu.

 

LOFT-13

Co říct závěrem.....

Televizní stolky a hi-fi stolky jsou nejen praktickým doplňkem do vašeho domova, ale také způsobem, jak vyjádřit svůj osobní styl. Ať už jste nadšeným filmovým fanouškem nebo zapáleným studentem, určitě existuje stolek, který je připraven splnit vaše potřeby.

Takže nečekejte a vydejte se na dobrodružnou cestu hledání toho pravého stolu pro vás. Ať už to bude stůl s LED podsvícením pro filmové večery, nebo retro stůl pro studijní maratony, vaše obývací místo nebo studentský pokoj se stane místem, kde se budete cítit jako doma. A kdo ví, možná budete natolik nadšení, že budete chtít televizní stolek i do dalších místností vašeho domova. Televizní komody jsou totiž nejen praktickým prvkem, ale také způsobem, jak dát svému prostoru osobitý nádech. Tak jděte do toho a buďte kreativní!

 

Váš nábytek v kostce

 

Mohlo by Vás ještě zajímat:

Židle, taburet a stůl - tři přátelé na cestě k pohodlnosti
Rustikální truhly: Pouto k minulosti sloužící současnosti
Jak vybrat jídelní stůl pro více lidí?