Penzion LIDL Mariánské Lázně.

Pojďte načerpat nové síly a zrelaxovat svoji duši i mysl do malebného lázeňského města Mariánské Lázně. Přijměte pozvání do útulného rodinného penzionu s dlouholetou tradici, kde zakusíte klid a rodinnou pohodu. Penzion LIDL se těší na vaši návštěvu!

Penzion LÍDL se nachází v půvabném lázeňském městě libozvučného jména - Mariánské Lázně, které se řadí mezi druhé největší lázeňské město v Česku. Z léčivých efektů zdejším léčebných pramenů mohla dosytnosti čerpat už i Marie Terezie. Německý básník Johann Wolfgang Goethe zde prožil milostné vzplanutí s mladičkou komtesou. A snad právě toto prostředí ho dokázalo inspirovat k tvůrčí dovednosti stejně, jako operního skladatele Richarda Wagnera, Fryderyka Chopina či Johanna Strausse. Mariánské Lázně pravidelně navštěvovali i známe osobnosti jako T. G. Masaryk, Ema Destinová, Antonín Dvořák, Jan Neruda a mnoho dalších.

Penzion LÍDL je velmi dobře situován v bezprostřední blízkosti lázeňských parků a nedaleké kolonády Ferdinandova a Rudolfova pramene, či Zpívající fontány. Příjemně zabydlené pokoje disponuji masivními bílými postelemi BELLA a nočními stolky BELLA. Zažijete zde pocit rodinného krbu, který udržují zdejší milí majitelé. Přibližně za deset minut pěší chůze je možné dojít z objektu pensionu parkem nebo po hlavní třídě přímo k hlavní kolonádě se zpívající fontánou. Necelých 500 metrů od Pensionu LIDL se nachází nákupní zóna města. V jeho blízkosti je také celé rekreační zázemí města, ať už se jedná o plavecký bazén, zimní stadion, tenisové kurty, jízdárnu, lanové centrum, lyžařský areál a další. Nelze opomenout ani velké množství kvalitních restaurací a lázeňských domů, které poskytují široký sortiment lázeňských procedur. Díky vysoké nadmořské výšce jsou Mariánské Lázně rájem letních i zimních sportů s bohatým výběrem i indoor sportů.

Penzion LIDL nabízí dva dvoulůžkové pokoje, jeden dvoulůžkový apartmán a jeden čtyřlůžkový apartmán, takže ani velká rodina není problém. Každý pokoj i každý apartmán má své vlastní sociální zařízeni. Nemusíte se bát, že by Vám někdo rušil ticho či soukromí. Budete ho zde mít tolik, kolik jen chcete. I o snídani budete mít také postaráno. Je servírována přímo na pokoje či apartmány. Tak pak už jen stačí objevovat krásy tohoto lázeňského města, obdivovat kolonády, procházet se uličkami a zajít třeba na nějaký dobrý oběd nebo večeři do nedalekých restauračních zařízení.

Na výlety se skvěle nabízí hrad Loket, hrad a zámek Bečov nad Teplou, zámek Kynžvart, klášter Teplá. Pánové určitě uvítají výlet do nedalekého zámeckého pivovaru CHÝŠE, či do rodinného pivovaru CHODOVAR. Možnosti je opravdu hodně, nemusíte se bát, že se budete nudit.

Tak co říkáte, není to právě taková dovolená, o které sníte?