Matrace COMFORT ANTIBACTERIAL 90x200 cm OLIVA

Matrace COMFORT ANTIBACTERIAL 90x200 cm je luxusní partnerská středně tuhá matrace vyrobená kombinací dvou kvalitních pěn. Jedna funkční strana je tvořena viscoelastickou (línou) pěnou. Druhá funkční strana z pěny NIGHTFLY poskytuje rovněž vysoký komfort díky jedinečné elasticitě.


Profilace pěny je zárukou dobrých ortopedických vlastností a vzdušnosti.

2 - 4 týdny
Kód: MATCOMANO/90
8 980 Kč
Kategorie: Rozměr 90x200 cm
Kód produktu: MATCOMANO/90

Partnerská matrace COMFORT ANTIBACTERIAL 90x200 cm.


Partnerská matrace COMFORT ANTIBACTERIAL je  kvalitní sendvičová matrace z komfortních pěn. Jedna funkční strana je tvořena viscoelastickou (línou) pěnou. Druhá funkční strana z pěny NIGHTFLY poskytuje rovněž vysoký komfort díky jedinečné elasticitě. Profilace pěny je zárukou dobrých ortopedických vlastností a vzdušnosti. Střed jádra matrace je vyztužen antibakteriální pěnou s úpravou SANITIZED.


Vrchní profil: viscoelastická – líná pěna o hustotě 50 kg/m3; střední profil: antibakteriální pěna SANITIZED; spodní profil: pěna NIGHTFLY se speciálním prořezem; FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti


Partnerská matrace COMFORT ANTIBACTERIAL disponuje potahem OLIVA, ketrý zpomaluje proces stárnutí pokožky díky mikrokapslím olivou. Potah je snímatelný lze jen prát na 60°C.


Matrace je vhodná na pevný i polohovatelný rošt.


Technické parametry:


Rozměr matrace: 90x200 cm


Výška: 22 cm


Tvrdost: 3


Nosnost: 140 kg


Pratelnost potahu: Ano, 60°C


Při zdravotních problémech: Bolesti kříž, alergie
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: