Matrace COMFORT ANTIBACTERIAL 120x200 cm Silk Touch

Matrace COMFORT ANTIBACTERIAL 120x200 cm je luxusní partnerská středně tuhá matrace vyrobená kombinací dvou kvalitních pěn. Jedna funkční strana je tvořena viscoelastickou (línou) pěnou. Druhá funkční strana z pěny NIGHTFLY poskytuje rovněž vysoký komfort díky jedinečné elasticitě.

Profilace pěny je zárukou dobrých ortopedických vlastností a vzdušnosti.

2 - 4 týdny
Kód: MATCOMANST/120
14 090 Kč
Kategorie: NÁBYTEK
Kód produktu: MATCOMANST/120

Partnerská matrace COMFORT ANTIBACTERIAL 120x200 cm.

Partnerská matrace COMFORT ANTIBACTERIAL je  kvalitní sendvičová matrace z komfortních pěn. Jedna funkční strana je tvořena viscoelastickou (línou) pěnou. Druhá funkční strana z pěny NIGHTFLY poskytuje rovněž vysoký komfort díky jedinečné elasticitě. Profilace pěny je zárukou dobrých ortopedických vlastností a vzdušnosti. Střed jádra matrace je vyztužen antibakteriální pěnou s úpravou SANITIZED.

Vrchní profil: viscoelastická – líná pěna o hustotě 50 kg/m3; střední profil: antibakteriální pěna SANITIZED; spodní profil: pěna NIGHTFLY se speciálním prořezem; FYZIOSYSTÉM – 7 zón tuhosti

Partnerská matrace COMFORT ANTIBACTERIAL disponuje potahem SILK TOUCH. Tato exkluzivní látka je obohacena nanovlákny, která jí propůjčují jemnost srovnatelnou s hedvábím.

Matrace je vhodná na pevný i polohovatelný rošt.

Technické parametry:

Rozměr matrace: 120x200 cm

Výška: 22 cm

Tvrdost: 3

Nosnost: 140 kg

Pratelnost potahu: Ano, 60°C

Při zdravotních problémech: Bolesti kříž, alergieBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: