Komoda z masivu 39 Hanka

Komoda z masivu 39 Hanka je velmi prostorná vysoká skřínka. Tuto komodu nabízíme i v menším provedení a to komodu 44 Kordulka. Komoda Hanka z kolekce Klasik je vyrobena z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.

1 - 3 týdny
Kód: MRR39/BZL
4 750 Kč
Kategorie: Pracovny
Hmotnost: 25 kg
Kód produktu: MRR39
Výška: 125 cm
Hloubka: 42 cm
Šířka: 45 cm
Dodací lhůta: 1 - 3 týdny
Materiál: Masiv
Dodáváno: v celku
Barva: přírodní

Komoda z masivu 39 Hanka.


Komoda z masivu 39 Hanka je velmi vysoká skřínka vhodná do ložnice. V nabídce naleznete taktéž širokou komodu ve stejné výšce komodu Lenka  nebo malá skřínka vhodná jako noční stolek komoda Beáta. Komoda má oproti běžným komodám z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).


Komoda z masivu 39 Hanka patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cm. Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. Pro bezpečnější přepravu jsou nožky nábytku baleny zvlášť a všechny díly (včetně kování) jsou bezpečně zabaleny, aby nedošlo k poničení borovicového dřeva.


Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: