Dřevěný kredenc na víno Sweet Home VIN17

Kredenc na víno Sweet Home VIN17 je zároveň Vaše rodinná vinotéka, která zaručeně neunikne pozornosti. Dřevěný kredenc na víno z kolekce SWEET HOME je stylový nábytek do jídelny, jenž si sebou přináší design s nádechem vesnického stylu.

Kredenc na víno je vyroben z masivní borovice a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Hnědé části mohou být ošetřeny voskem anebo lakem.

Inspirace v sekci REALIZACE.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPW 8 - 10 týdnů DPW 8 - 10 týdnů DPW 8 - 10 týdnů DPW 8 - 10 týdnů DPW 8 - 10 týdnů DPW 8 - 10 týdnů DPW 8 - 10 týdnů DPW 8 - 10 týdnů DPW 8 - 10 týdnů DPW 8 - 10 týdnů DPW 8 - 10 týdnů DPW 8 - 10 týdnů DPW 8 - 10 týdnů Zvolte variantu
Kód: DPWVIN17/BBZL DPWVIN17/BBZV DPWVIN17/B DPWVIN17/BDKL DPWVIN17/BTDV DPWVIN17/BDKV DPWVIN17/BKL DPWVIN17/BKV DPWVIN17/BORL DPWVIN17/BORV DPWVIN17/BHL DPWVIN17/BHV DPWVIN17/BTDL Zvolte variantu
20 580 Kč
Kategorie: Kolekce SWEET HOME
Kód produktu: DPWVIN17/BH
Výška: 195 cm
Hloubka: 55cm
Šířka: 115 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Dřevěný kredenc na víno Sweet Home VIN17 (Barevné provedení Bílá - ořech lak)
Výroba na míru
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Dřevěný kredenc na víno Sweet Home VIN17

Rustikální kredenc SWEET HOME na víno v rustikálním stylu se stává módní a velmi vyhledávaným nábytkem našich zákazníku. Kredenc na víno zaručí šetrné uložení Vašeho oblíbeného vína, stejně tak zaručí profesionální efekt, který  tímto nábytkem vytvoříte v interiéru Vaši kuchyně, obývacího pokoje či vinotéky.

Pro snazší údržbu doporučujeme objednat  nábytek s vrchní hnědou deskou v lakované verzi.

Rustikální kredenc SWEET HOME  je vyroben z borovicového masivního dřeva a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Hnědé části mohou být ošetřeny voskem anebo lakem.

Rustikální vitrína SWEET HOME z kolekce SWEET HOME osloví ty, kteří mají rádi venkovský styl bydlení. Romantický nábytek v kombinaci bílé a hnědé barvy dává nezapomenutelnou atmosféru starých časů a rovněž nádech francouzského venkova Provence.  Rustikální design nábytku podtrhují klasické linie a stylové kování.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Nábytek SWEET HOME je celý vyroben z  100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný půvab a jedinečnost.  

Obdobou kolekce SWEET HOME  je voskovaný nábytek z rustikální kolekce MEXICANA, který potěší všechny milovníky španělského venkova.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - za příplatek (cena na dotaz).

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: