Vyklápěcí manželská postel RIO

Dubová postel Rio 14 je součástí luxusní dubové kolekce Rio, která jde ruku v ruce společně s přírodou, tradicí a moderním vzhledem. Vznešenost této kolekci dodává přírodní masivní dubové dřevo, v kombinaci s dýhou, které je obohaceno o konečnou úpravu olejem a voskem. Povrch dřeva je upraven kartáčováním - není hladký, při dotyku je krásně cítit struktura dubového dřeva. Moderní prvky do této kolekce vnáší hliníkové úchyty, mechanismus tichého zavírání zásuvek a dvířek a praktické osvětlení. Rovnováha a proporční harmonie řadí tento nábytek mezi nadčasový.

Nábytek Rio si zamilují obdivovatelé přírodního vzhledu, kteří pochopili, že přírodní materiál už není třeba ničím vylepšovat.

Dubová postel Rio 14 je nádherná masivní postel, která nadchne svým reprezentačním vzhledem a bude dozajista ozdobou každé ložnice čistudentského pokojeUšlechtilé dubové dřevo, z kterého je vyrobená, je ošetřeno pouze olejem a voskem, tudíž krásně vynikne struktura dřeva. Postel je možno vyrobit s celodřevěným čelem anebo s čelem opatřeným stylovým polštářem z eco kůže v krémové, hnědé anebo černé barvě. Postel se dodává s roštem, bez osvětlení.