Dubová vyklápěcí postel Rio

Dubová vyklápěcí postel Rio 14 je součástí designové dubové kolekce Rio, která jde ruku v ruce společně s přírodou, kvalitou a moderními prvky. Krásu tomuto nábytku dodává přírodní masivní dubové dřevo, v kombinaci s dýhou, které je povrchově ošetřeno olejem a voskem. Struktura dřeva je upravena kartáčováním - není hladký, při dotyku lze vnímat struktura dubového dřeva. Nadčasové prvky do této kolekce vnáší hliníkové úchyty, mechanismus tichého zavírání zásuvek a dvířek a praktické osvětlení. Rovnováha a proporční harmonie řadí tento nábytek mezi nadčasový.

Nábytek Rio si zamilují obdivovatelé přírodního vzhledu, kteří pochopili, že přírodní materiál už není třeba ničím vylepšovat.

Dubová postel Rio 14 je nádherná masivní postel, která nadchne svým reprezentačním vzhledem a bude dozajista ozdobou každé ložnice či studentského pokoje. Ušlechtilé dubové dřevo, z kterého je vyrobená, je ošetřeno pouze olejem a voskem, tudíž krásně vynikne struktura dřeva. Postel je možno vyrobit s celodřevěným čelem anebo s čelem opatřeným stylovým polštářem z eco kůže v krémové, hnědé anebo černé barvě. Postel se dodává s roštem, bez osvětlení.