Rodinný penzion LÍDL se těší na Vaši návštěvu.

Nemáte chuť si odpočinout od každodenního stresu a jen tak relaxovat? Nemáte chuť cestovat a objevovat nová a nová zákoutí Česka? Že ano? Přijměte prosím pozvání do rodinného penzionu s dlouholetou tradici.

Přijměte pozvání do Penzionu LIDL.

Penzion LÍDL se nalézá v malebném lázeňském městě zvučného jména - Mariánské lázně, které se řadí mezi druhé největší lázeňské město v Česku. Z léčivých účinků pramenů mohla dosytnosti čerpat už i Marie Terezie. Německý básník Johann Wolfgang Goethe zde prožil milostný román s mladou šlechtičnou. A možná právě toto místo ho inspirovalo i k tvůrčí dovednosti stejně, jako operního skladatele Richarda Wagnera, Fryderyka Chopina či Johanna Strausse. Mariánské Lázně navštěvovali pravidelně i známe osobnosti jako T. G. Masaryk, Ema Destinová, Antonín Dvořák, Jan Neruda a mnoho jiných.

 

Penzion LÍDL stojí v bezprostřední blízkosti lázeňských parků a nedaleké kolonády Ferdinandova a Rudolfova pramene, či Zpívající fontány. Útulně zařízené pokoje Vám dodají pocit rodinného krbu stejně jako jejich milí majitelé, kteří toto teplo udržují. Trochu si přihřejeme polívčičku, když prozradíme, že jsme měli tu čest těmto milým lidem dovézt bílé postele z masivního dřeva BELLA, které spolu s nočními stolky BELLA těmto interiérům opravdu ladí.

     

Penzion LIDL nabízí dva dvoulůžkové pokoje, jeden dvoulůžkový apartmán a jeden čtyřlůžkový apartmán, takže můžete vyrazit klidně i s celou rodinou. Všechny pokoje i apartmány mají vlastní sociální zařízeni. Nemusíte se bát, že by Vám někdo rušil klid či soukromí. Naleznete ho zde tolik, kolik jen chcete. I o snídani budete mít také postaráno. Je servírována přímo na pokoje či apartmány. Tak pak už jen stačí objevovat krásy tohoto lázeňského města, obdivovat kolonády, procházet se uličkami a zajít třeba na nějaký dobrý oběd nebo večeři do nedalekých restauračních zařízení.

Na výlety se skvěle nabízí hrad Loket, hrad a zámek Bečov nad Teplou, zámek Kynžvart. Pánové určitě uvítají výlet do nedalekého zámeckého pivovaru CHÝŠE, či do rodinného pivovaru CHODOVAR. Možnosti je opravdu hodně, nemusíte se bát, že by jste se nudili. Díky vysoké nadmořské výšce jsou Mariánské Lázně rájem letních i zimních sportů s bohatým výběrem i indoor sportů.

Tak co říkáte, není to právě taková dovolená, o které sníte?

Penzion LIDL se těší na Vaši návštěvu ;-).