PF 2017

S pokorou můžeme prozradit, že pro náš kolektiv byl rok 2016 doopravdy neobyčejným. Přesvědčili jsme se, že všechno půjde, když do své práce odevzdáme krom dostačující píle i část svého srdce. Ujistili jsme se o tom, že náš tým je sestaven z lidí, kteří si navzájem důvěřují. Díky společné píli tak můžeme poctivě vykonávat naši práci, která je pro nás všechny velkou zálibou. Pevně doufáme, že je toto všechno na nás znát, neboť se díky tomu dokážeme posouvat blíže k Vám a Vašim přáním.

Velké poděkování patří v první řadě právě VÁM, našim ctěným klientům, neboť právě Vy nás postrkujete vpřed. Právě Vy jste nás vymodelovali do tvaru, v jakém jsme dnes. Bez Vás by obsah naší práce ztratil smysl. Děkujeme. V roce 2017 se budeme i nadále snažit, vyjít Vašim přáním naproti. Jsme přichystáni uskutečňovat Vaše sny. Jsme připraveni Vám kdykoliv poradit. Existujeme zde pro Vás.

Současně Vám chceme touto cestou popřát do Nového roku 2017 mnoho zdraví, lásky, štěstí a splnění všech Vašich snů. Připijme společně na naši další spolupráci.

Těšíme se na Vás v roce 2017.

Zůstaňte nám nablízku.

Maryla, Radim, Olga, Tomáš, Pepa, Michal, Štefan a Renáta.