Nábytek s vůní jížních moří na Moravě.

Vůně moře, šplouchání vody a praskající písek pod nohama. Ano, právě takové pocity v nás vyvolává pohled na tuto velmi povedenou realizaci klientů z Jižní Moravy, kterým jsme měli tu čest dovézt oblíbený nábytek z kolekce SWEET HOME.

Jižní Morava je bezesporu jedno z nejmalebnějších území v Česku, které je navíc známo svým výborným vínem a velmi vstřícným lidem, tudíž Vám bude komoda na víno určitě velkým přínosem. Tento praktický stojan zaručí, že vaše oblíbená vína bubou profesionálně a bezpečně uložena.

 

 

Knihovna SWEET HOME, komoda SWEET HOME, která v tomto případě plní funkci jako TV stolek, vitrína SWEET HOME komoda na víno SWEET HOME vytvářejí v této domácnosti harmonický celek.

 

Nábytek SWEET HOME je velmi kvalitní nábytek z masivního borovicového dřeva, který jde ruku v ruce s tradicemi a přírodou. K závěrečné ochraně nábytku je použit čistě přírodní vosk v barevné kombinaci bílá-světle hnědá medová. Na přání naších klientu je u tohoto nábytku zvolena pouze vrchní deska v hnědém vosku.

Nábytek SWEET HOME se však dokáže podvolit každému vašemu snu. Ale někdy nestačí jen snít. Proto pokud toužíte právě po takovém nábytku, není nic lehčího, než si tento sen splnit. Jsme Vám kdykoliv k dispozici :-).