Nábytek DIVISIONE – elegance a styl ve vašem interiéru

Každý sníme o interiéru, který nejen, že splní naše estetická očekávání, ale poskytne nám i útulné místo vyzařující klid a pohodu. Sníme o místě, které se stane příjemným prostředím k hýčkání a upevňování rodinných i přátelských vazeb. Sníme o přívětivém prostoru, který s radostí budeme nazývat svým domovem. Ať už se vám při pomyšlení na takové místo vybaví jakýkoli interiér, určitě se shodneme na tom, že nábytek v něm by měl být kvalitní a spolehlivý. Pokud vás lákají hřejivé moderní interiéry, které nezahnali přírodu do kouta, nýbrž ji povznesli ve svém designu, pak jste na správném místě.

 

DIVISIONE 005 konferenční

Duch klasiky s moderním šarmem

Mnohé moderní interiéry mohou působit chladně a neosobně svou odměřeností a vysoce lesklými povrchy. Moderního vzhledu lze však dosáhnout i bez těchto formalit. Dovolujeme si vám představit kolekci DIVISIONE, která hravě propojuje jednoduchost klasické konstrukce se svěžím moderním naladěním, aniž by upozaďovala přirozenost materiálu. Přímost klasických krajových linií je zde rozbita jemně zaoblenými hranami, které zjemňují celkové vzezření nábytku a dodávají mu moderní charakter. Neopomenutelné jsou také prvky z kartáčovaného dubu, které ozvláštňují většinu nábytku kolekce DIVISIONE. Jejich hrubý, výrazný povrch dokonale kontrastuje s hladkým povrchem hlavního masivu a vytváří tak zajímavý designový efekt.

 

DIVISIONE 0006_stol 200x100

Kouzelné osvětlení pro klidné večery

Domov je zajisté tvořen hlavně lidmi, žijícími v něm, a společnými vzpomínkami, mezi které by měli patřit i ty soukromější, romantické chvilky s partnerem. Ať už se jedná o klidnou, romantickou večeři v pohodlí domova, nebo večer s vaším oblíbeným filmem, nemělo by chybět romantické osvětlení. Nábytek kolekce DIVISIONE poskytuje přesně to. Lišty z kartáčovaného dubu jsou totiž podsvíceny zabudovaným LED osvětlením, které vyzdvihuje jejich osobitý povrch s dřevěnou kresbou. Výsledkem je nevšední podívaná, jež se náramně hodí k navození útulné, romantické atmosféry, kterou můžete dále doplnit zapálenými svícemi na stylovém konferenčním stolku DIVISIONE.

 

DIVISIONE 0007 komoda

Dudový masiv – kousek přírody ve vašem interiéru

Člověk a příroda byly od nedávna dvě neoddělitelné složky, a to nejen z důvodu obživy. Zeleň a vůně dřeva mají totiž vysoce pozitivní dopad na naší psychickou pohodu a klid. V dnešní době jsme se již přírodě poněkud vzdálili, tyto její účinky na člověka však trvají. Z tohoto důvodu je ideální zakomponovat kousek přírody do svého interiéru alespoň formou kvalitního dřevěného nábytku, který provoní váš domov líbeznou přírodní vůní. K výrobě této kolekce bylo zvoleno pečlivě vybrané masivní dubové dřevo, které je mezi nábytkáři dlouhodobě oblíbené nejen pro svůj překrásný vzhled, ale také pro svou pevnost, dlouhodobou trvanlivost a vysokou odolnost. Malebný povrch masivu zdobený přirozenými liniemi dubu a četnými nepravidelnými suky byl navíc podroben olejovému nátěru, který propůjčuje dubu ochrannou vrstvu a zvýrazňuje příjemně hřejivé zbarvení dubového dřeva.

 

DIVISIONe-vitrina-3

Nábytek DIVISIONE – funkčnost a pohodlí

Ať už se chystáte zařizovat prostorný interiér nebo interiér menších rozměrů, kolekce DIVISIONE má pro vás řešení. Nabízí totiž vitríny, televizní stolky či stoly ve více velikostních možnostech. Pokud vás tedy kolekce zaujala, nemusíte se bát toho, že by nábytek přehlcoval prostor. Všechen nábytek přitom poskytuje dostatek místa k uložení mnoha předmětů od ubrusů a dek přes náhradní nádobí po elektroniku. Tvůrci nábytku mysleli i na pohodlí uživatele, a tak obohatili konstrukce úložných prostorů o systém tichého dovírání, které usnadňuje zavírání dvířek vitrín a komod. Otvírání je zase usnadněno již zmíněnou lištou z kartáčovaného dubu a LED osvětlením, které se bude hodit při večerním používání nábytku.

 

Mohlo by Vás ještě zajímat:

Dubový nábytek Atlanta

Dub a dubový nábytek

Dubový nábytek Modern Loft