Knihovna SWEET HOME - Kladno

Knihovna SWEET HOME D11/2 - tyto povedené fotografie nám zaslala naše klientka paní Šafaříková z Kladna.

       knihovna Sweet Home rustikální knihovna Židlička z masívu skládací

Knihovna SWEET HOME D11/2  z kolekce Sweet Home je originální rustikální nábytek venkovského stylu. Rustikální knihovna je vyrobena z borovice a ošetřen bílým a světle hnědým voskem a olejem, dle výběru. Tento venkovský nábytek v bílé barvě přinese vašemu domovu pohodu a romantickou atmosféru.

Rustikální design podtrhují klasické  linie, ozdobné  kování po  stranách,  úchytky i barevné provedení v bílém a v hnědém vosku. Tentonábytek můžete doplnit i dalšími výrobky z kolekce Sweet Home a vytvořit si tak stylové bydlení. 

Rustikální nábytek z kolekce Sweet Home můžeme řadit vždy mezi originály.

Knihovna MEXICANA D11/2 SHV lze zakoupit také v hnědém provedení v kolekci MEXICANA.

Celá kolekce Sweet Home je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena voskem. Nábytek Sweet Home je celý vyroben z 100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří sololit. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku Sweet Home nezaměnitelný půvab a jedinečnost venkova. V kolekci Sweet Home nabízíme stylové vitrínybílé komodyrustikální skříně romantické jídelní stoly

Velice děkujeme za krásné fotografie :-)

          

Pokud jsme Vás tímto inspirovali, pak neváhejte a pošlete i Vy vaše fotografie našeho nábytku. Velice si vážíme všech našich klientů a věříme, že jsme pro Vás stejně jako Vy pro nás inspirací :-)

Děkuji, Maryla