I malý jídelní stůl může hrát prim.

Nejste vlastníky velké jídelny a nemůžete si pořídit kvůli omezeným prostorům Vašeho interiéru kvalitní jídelní stůl? Nezoufejte, neboť jak jste nás už ne jednou přesvědčili, jde vytvořit útulné jídelní zákoutí i s malým jídelním stolem.

Jídelní stůl SWEET HOME z kolekce SWEET HOME ve verzi 80x80 cm můžete stylově postavit pod okno, anebo ke stěně místnosti. K pomůckám pro stolování využít třeba i okenní parapet či závěsné police. Lavice navíc také šetří prostor. Na fotografiích, je lavice SWEET HOME disponující praktickým úložným prostorem, který všechny majitelky malých interiérů určitě ocení. Výborně se k této lavici hodí jídelní židle SWEET HOME D25 a jídelní taburet SWEET HOME či jídelní židle s područkami. Oceňujeme rovněž praktické dřevěné obložení, které zajisté plní svoji praktickou stránku a navíc působí velmi stylově.

Vesnický interiér - Jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOMEjídelní lavice SWEET HOME a dřevěný taburet SWEET HOME u klientky z Petřvaldu.

Jídelní stůl SWEET HOME 80x80 cm s rovnými nohami v moderním interiéru sympatického klienta z Českých Budějovic.

Rustikální jídelní stůl SWEET HOME z kolekce SWEET HOME osloví převážně ty, kteří upřednostňují venkov a vesnický styl. Kombinace bílé a hnědé barvy daruje interiérům nadčasovost a eleganci s duchem starých časů. Rustikální design nábytku podtrhují klasické  linie, ozdobné  kování po  stranách,  úchytky i barevné provedení v bílém a v hnědém vosku. Kolekce SWEET HOME je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena voskem. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný půvab a jedinečnost venkova. Tento nábytek můžete doplnit i dalšími výrobky z kolekce SWEET HOME a vytvořit si tak stylové bydlení.

Jídelna ála Provence - jídelní stůl SWEET HOMEjídelní židle SWEET HOME a jídelní lavice SWEET HOME u klientů z Čáslavi.

Děkujeme Všem klientům za zaslání fotografií. Velmi si toho Vážíme.

Mějte krásný den :-).

Váš Nábytek v kostce.