Dětský nábytek z masívu pro kluky i holky

Rafinovaný dětský nábytek z masívu pro kluky i holky.

S potěšením, Vám chceme představit novou kolekci dětského nábytku, se kterým vytvoříte funkční, bezpečný a útulný dětský pokoj Nábytek z masívu, který poroste spolu s Vaším dítětem a bude svědkem všech dětských radostí. Nábytek z masívu VILÍK s přívlastkem pro chlapce v modrobílé a zelenobílé kombinaci, a nábytek z masívu MÁJA, který nese podtitul pro děvčata v růžovobílé a fialovo-bílé barevné kombinaci.

Nábytek z masivu Vilík a Mája je vyroben s ohledem na pohodlí a spokojenost našich nejmenších v dokonalé barevné harmonii, která přinese světlo a vzdušnost do dětských interiérů. Je vyroben tak, aby přežil řádění pirátů a spidermanů, a také zátěžové testy věčně tančících víl a princezen.

Kolekce z masívu Mája a Vilík nabízí mnoho segmentů nábytků, díky kterým můžete Vašim dětem kompletně vybavit každý dětský pokoj ke spokojenosti chlapečka i holčičky. Kolekce nabízí postele z masívu, skříně z masivu, bílé komody, regály z masívu, psací stoly pro děti, knihovny z masívu, truhly na hračky a noční stolky.

Protože chceme pro naše děti to nejlepší a protože nám na zdraví Vašich dětí záleží, je tento nábytek z masivu vyroben v souladu s přírodou, a to z čistě přírodního masivního borovicového dřeva, jen zadní stranu skříní a komod tvoří překližka, což je kompozitní deska vyrobená ze tří nebo více vrstev loupaných nebo krájených dýh.

Barvy, které tomuto nábytku dodávají rafinovanost, jsou ekologické vyrobeny v souladu s přísnými normami EU. Textura dřeva je díky nalakování celkově překryta, tudíž je nábytek na dotek příjemně hladký, a to také díky dokonalému vybroušení. Hrany jednotlivých kusů nábytku jsou jemně zaoblené, takže je tento nábytek z masivu také i bezpečným.

Nábytek z kolekce MÁJA a VILÍK je nadčasový, bude se líbit jak dorůstajícím dětem, tak studentům, takže jej nebudete muset měnit za nový. Vůně borovicového dřeva bude ještě dlouho přetrvávat v interiéru dětského pokoje a děti při ní budou spokojeně usínat.