Dětský nábytek z masívu pro kluky i holky

Rafinovaný dětský nábytek z masívu pro kluky i holky.

S potěšením, Vám chceme představit novou kolekci dětského nábytku, se kterým vytvoříte funkční, bezpečný a útulný dětský pokoj Nábytek z masívu, který poroste spolu s Vaším dítětem a bude svědkem všech dětských radostí. Nábytek z masívu VILÍK s přívlastkem pro chlapce v modrobílé a zelenobílé kombinaci, a nábytek z masívu MÁJA, který nese podtitul pro děvčata v růžovobílé a fialovobílé barevné kombinaci.

Nábytek z masivu Vilík a Mája je vyroben s ohledem na pohodlí a spokojenost našich nejmenších v dokonalé barevné harmonii, která přinese světlo a vzdušnost do dětských interiérů. Je vyroben tak, aby přežil řádění pirátů a spidermanů, a také zátěžové testy věčně tančících víl a princezen.

Kolekce z masívu Mája a Vilík nabízí mnoho segmentů nábytků, díky kterým můžete Vašim dětem kompletně vybavit každý dětský pokoj ke spokojenosti chlapečka i holčičky. Kolekce nabízí postele z masívu, skříně z masivu, bílé komody, regály z masívu, psací stoly pro děti, knihovny z masívu, truhly na hračky a noční stolky.

Protože chceme pro naše děti to nejlepší a protože nám na zdraví Vašich dětí záleží, je tento nábytek z masivu vyroben v souladu s přírodou, a to z čistě přírodního masivního borovicového dřeva, jen zadní stranu skříní a komod tvoří překližka, což je kompozitní deska vyrobená ze tří nebo více vrstev loupaných nebo krájených dýh.

Barvy, které tomuto nábytku dodávají rafinovanost, jsou ekologické vyrobeny v souladu s přísnými normami EU. Textura dřeva je díky nalakování celkově překryta, tudíž je nábytek na dotek příjemně hladký, a to také díky dokonalému vybroušení. Hrany jednotlivých kusů nábytku jsou jemně zaoblené, takže je tento nábytek z masivu také i bezpečným.

Nábytek z kolekce MÁJA a VILÍK je nadčasový, bude se líbit jak dorůstajícím dětem, tak studentům, takže jej nebudete muset měnit za nový. Vůně borovicového dřeva bude ještě dlouho přetrvávat v interiéru dětského pokoje a děti při ní budou spokojeně usínat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení