Břízová komoda z masívu Santino sleva 10%

Komoda z masivní břízy Santino

Využijte jedinečnou nabídku a pořidte si kvalitní masivní nábytek. Komoda Santino je zárukou kvality, stejně jsko celá kolekce Rodan.

Břízová masivní komoda SANTINO je vyrobena z břízového masívního dřeva. Komodu z masívu Santino si můžete zakoupit v několika barevných variantách. Břízové dřevo je díky moření krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost a krásu. Na moření je kladen velký důraz a proto je vše prováděno ručně. 

Komoda Santino je vyrobena ze masivních břízových hranolů 7x7 cm. Výška šuplíků z vnější strany je 19,cm. Vnitřní strana šuplíku má výšku 14cm a hloubku 46,5cm . Boky šuplíků jsou vyrobeny z masivního 2cm silného dřeva. Výška nožiček u komod Rodan je 9,5cm a šikovně se pod něj vejde robotický vysavač, který za Vás sám uklidí.

Břízovou komodu SANTINO lze kombinovat s dalším masivním nábytkem z řady Rodan, podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit pracovnu, ložnici nebo obývací pokoj. Břízový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost.

            břízová komoda santino      šuplíková komoda santino