Dětská postýlka KACPER

Dětská postýlka KACPER zaručuje bezpečnost, něhu a lásku ... tyto tři  slova, které vedly k výrobě této designové postýlky pro děti. Postýlka KACPER je vyrobená z masivního břízového dřeva, které je navíc ošetřeno ekologickým lakem, v souladu s přísnými normami EU.

Dětská postýlka KACPER je vyrobená z masivního břízového dřeva a natřena ekologickou vodou ekologickým lakem, který je v souladu s přísnými normami Evropské unie, tudíž je naprosto bezpečná pro děti. Výška ležení u této postýlky je nastavitelná do dvou úrovní. Oceníte i tři vyndavací boční dílky, po jejichž vyjmutí vytvoříte verzi postýlky pro větší dítě, které si už samo dokáže z postýlky slézt.

Dětská postýlka KACPER je dodávána spolu s roštem, matrace není součástí. K postýlce je možné dokoupit i spodní výsuvný šuplík a získat tak praktický úložný prostor na hračky, plínky anebo ložní prádlo.

Vytvořte Vaším nejmenším bezpečný pokojíček s láskou a péči.

Dětská postýlka KACPER splňuje veškeré podmínky pro bezpečnost Vašeho dítěte dle evropských norem.

K postýlce je možné dokoupit dětskou matraci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení