Zrcadlo 60x75 BELLUNO Elegante z masivu bílé

Rustikální zrcadlo BELLUNO Elegante je stylové minimalistické zrcadlo s rámem z masivního dřeva, které je vhodné do Vaší předsíně, obývacího pokoje nebo ložnice. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Nábytek kolekce BELLUNO Elegante je vyroben ze dřeva finské borovice, která představuje ekologické dřevo a je tou nejlepší volbou pro všechny, kteří mají rádi provensálský nábytek.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL037B
2 050 Kč
Kategorie: Kolekce BELLUNO Elegante
Kód produktu: KATPL037B
Výška: 75 cm
Šířka: 60 cm
Délka: 1,8 cm
Materiál: finská borovice
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů
florencie 29
ZDARMAZDARMA

Zrcadlo BELLUNO Elegante z masivu.

 

Rustikální zrcadlo BELLUNO Elegante z masivu je vyrobeno z masivní finské borovice. Teplá bílá barva, která pokrývá povrch nábytku, krásně vyplní interiéry v provensálském stylu, ale i interiéry ve skandinávském stylu. Finská borovice vyniká svojí odolností a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku.

Zrcadlo BELLUNO Elegante je minimalistické zrcadlo a může být ideální dekorací právě do vaší domácnosti. Díky dřevěnému rámu a kvalitnímu zrcadlu uvnitř si můžete být jisti, že investujete do produktu, který vám bude sloužit roky. Jeho složení navíc usnadňuje zavěšení zrcadla jak svisle, tak vodorovně. Přírodní dřevo, ze kterého je rám zrcadla vyroben, dodává neopakovatelnou atmosféru interiéru.

Bílé zrcadlo reprezentuje provensálský styl, který se projevuje v detailech jako jsou ozdobné vyřezávání nebo ozdobný rám. Kolekce BELLUNO Elegante nabízí i další rozměry. Zrcadla jsou vhodná do Vaší předsíně nebo ložnice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: