Zdravotní matrace GREENGEL SENIOR 100x200 cm

Matrace GREENGEL SENIOR je vzdušná taštičková matrace, která díky svému antidekubitnímu profilu zabraňuje vzniku proleženin, přispívá k úlevě svalů i kloubů, a navíc účinně zajišťuje oporu páteře. Je tedy vhodná pro seniory a dlouhodobě ležící osoby.


Matrace je opatřena snadno snímatelným a pratelným potahem ALGUA, který splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah.

4 týdny
Kód: MAT/GGSEN100
9 800 Kč
Kategorie: Rozměr 100x200 cm
Kód produktu: MAT/GGSEN100
Výška: 21 cm
tuhost: měkčí strana 2/5
tvrdší strana 3/5: 21
Délka: 200 cm
Termín dodání: 4 týdny
potah: ALGUA
Záruka: 4 roky
Anatomických zón: 7

Matrace GREENGEL SENIOR 100x200 cm.


Matrace GREENGEL SENIOR je 21 cm vysoká matrace určená pro zatížení až do 135 kg. Vrchní profil je tvořen línou pěnou POLARGEL A NIGHTFLY. Jádro tvoří taštičkové pružiny a spodní profil tvoří antibakteriální komfortní pěna SANITIZED.


Líná pěna GREENGEL (zelená vrstva) je zárukou maximálního komfortu spánku. Díky své schopnosti reagovat na tlak a teplo se dokáže optimálně přizpůsobit tvaru lidského těla. Působením tělesné teploty uživatele pěna měkne, čímž dochází k rovnoměrnému rozložení váhy a ke snížení průměrného tlaku příznivě působícího na organismus. Nedochází proto k narušení krevního oběhu a ke vzniku proleženin. Svalstvo je během spánku naprosto uvolněné, což přispívá k celkové relaxaci organismu.


Nightfly (černá vrstva) je pěna špičkových parametrů, která se vyrábí exkluzivní vodní vypěňovací metodou. Tento způsob výroby je ekologičtější v porovnání se standardní metodou vypěňování. Jedná se o materiál, který překonává běžný standard bodové elasticity. Tím je zajištěna optimální opora páteře. Pěna NIGHTFLY vyniká komfortem a vysokou odolností vůči deformacím 


Sanitized (červená vrstva) je antibakteriální pěna, která chrání matraci před houbami, plísněmi a zaručí tak její delší životnost a lepší prostředí pro spánek.


Pro ještě lepší vstávání z lůžka a usedání je matrace opatřena zpevněnými boky za použití tužší pěny s vysokou objemovou hustotou, přičemž komfort lehací plochy je zachován.


Potah ALGUA prošitý s PES vláknem je lehce snímatelný a pratelný na 60°C. Splňuje všechny požadavky na hygienický a antialergický potah.


Matrace je vhodná na pevné rošty nebo na pevnou podložku.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení