Závěsné houpací křeslo Hangover red

Závěsné houpací křeslo Hangover red je jednoduché designové křeslo, které Vám ukáže úplně jinou dimenzi pohodlí, než na kterou jste běžně zvyklí. Pozici křesla si snadno můžete určit sami, přesouváním váhy svého těla.


Závěsné houpací křeslo Hangover red vám ukáže, že v jednoduchém vzhledu se ukrývá mnohem více, než bychom si mohli představit. Přesvědčte se sami!

1 týden
Kód: AMZ-AZ-2030732
3 199 Kč
Kategorie: MÍSTNOSTI
Kód produktu: AMZ-AZ-2030732
Hmotnost: 3
7 kg: 19
Materiál: polyester
Nosnost: 150 kg


Závěsné houpací křeslo Hangover red je nové designové křeslo v nesložitém provedení, ale s maximální mírou pohodlí. Konstrukce je sestavená ze dvou lakovaných dřevěných tyčí, což umožní dobrý výhled z křesla.


Výhodou závěsného houpacího křesla Hangover red je, že polohu křesla si můžete přesouváním své váhy stanovit sami, kdykoliv si budete přát, a to tak, že čím více váhu přenesete na opěradlo, tím více se vaše poloha přiblíží ležení v houpací síti. Celkový sklon křesla je možné regulovat změnou délky bočních lan.


Maximální pohodlí závěsného houpacího křesla Hangover red umocní polstrovaný sedák s rozpěrkou a dostatečně vysoká a široká zádová opěrka, která se přizpůsobí zádům. Díky těmto vlastnostem Vás křeslo nebude nikde tlačit ani škrtit. Robustní materiály zaručují dlouhou životnost a snadnou údržbu výrobku. Baleno v kartonové krabici.


Uvedená cena nezahrnuje stojan.


Vhodnými stojany pro toto křeslo jsou Palmera, Luna nebo Atlas.


K montáži doporučujeme tyto upevňovací prvky.


Rozměr sedací části: cca 63 x 50 cm
Rozměr zavěšeného křesla: h. 90 cm, š.50 cm, v. 180 cm
Nosnost: cca 150 kg
Hmotnost: cca 3,7 kg
Materiál: polyesterBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: