Závěsné houpací křeslo Globo chair natura


Závěsné houpací křeslo Globo chair natura je tou opravdovou volbou, pro ty, kteří chtějí dávat své zahradě přepychový a osobitý charakter. Křeslo ve tvaru polokoule je vyrobeno ze smrkového dřeva a zútulněno velkým něžným polštářem ve smetanové barvě.


Závěsné houpací křeslo Globo chair natura je spojením profesionálního provedení a bezchybného komfortu. Věnujte své zahradě známku luxusu!

1 - 2 týdny
Kód: AMZ-AZ-2030820
10 999 Kč
Kategorie: Dětské pokoje
Kód produktu: AMZ-AZ-2030820
Výška: 118 cm
Hloubka: 69 cm
Šířka: 121 cm
Materiál: smrkové dřevo
potah: bavlna/výplň PUR pěna
Povrchová úprava: impregnace
Nosnost: 120 kg
Hmotnost: 20 kg

Závěsné houpací křeslo Globo chair natura je křeslo ve tvaru polokoule pečlivě vyrobené ze smrkového a lepeného profilu, který zaručuje znamenitou pevnost a odolnost křesla. Dřevo je ošetřeno impregnaci proti dřevokazným houbám, škůdcům a povětrnostním podmínkám. Je možné jej dále povrchově upravovat (olejovat, mořit, lakovat).


Místo pro sezení závěsné houpacího křesla Globo chair natura je tvořeno hebkým prošívaným polštářem, který má potah z odolného materiálu. Polštář se pomocí tkalounů uváže na konstrukci křesla a zajistí tak, že potah zůstane na svém místě a nebude sklouzávat ani sjíždět z křesla.


Závěsné houpací křeslo Globo chair natura se skvěle hodí jak do interiéru, tak na zahradu.


Uvedená cena nezahrnuje stojan.


K závěsnému křeslu je možné si doobjednat stojan GLOBO STAND a užít si tak chvíle na čerstvém vzduchu plné pohody a klidu.


Doporučujeme objednat ochranný kryt Globo chair, který pomůže ochránit křeslo proti nepříznivému počasí.


K montáži doporučujeme tyto upevňovací prvky.


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: