Vitrína II REGATA z masivu

Vitrína II REGATA z masivu z masivního dubového dřeva je perfektní volbou pro obývací pokoje a pracovny interiérů zařízených v moderním či loftovém stylu.

Vitrína II REGATA z masivu pro útulný domov, který má charakter. 

3 - 6 týdnů
Kód: GK1031595601
23 005 Kč
Kategorie: NÁBYTEK
Materiál: dubový masiv
Šířka: 65 cm
Výška: 148 cm
Hloubka: 40 cm
Povrchová úprava: olej

Vitrína II REGATA z masivu

Hledáte-li do svého obývacího pokoje nebo pracovny moderní vitrínu, která vám poskytne praktický úložný prostor, zatímco stylově doplní váš interiér, pak je pro vás Vitrína II REGATA z masivu tou ideální volbou. Jedná se o krásnou vitrínu, která svým nadčasovým designem nádherně doplní jak moderní interiéry, tak i ty minimalistické, loftové nebo industriálně laděné. 

Masivní dubové dřevo, ze kterého byla vitrína vyrobena dodává nábytku vysokou pevnost, dlouhodobou životnost a odolnost vůči poškrábání a štěpení, které může hrozit při všedním používání. Odolnost dřeva je navíc posílena olejovým nátěrem, který zvýrazňuje přirozenou strukturu masivu s jeho letokruhy a nepravidelnými suky které z nábytku dělají jedinečný kousek. 

Vitrína II REGATA z masivu upoutá pozornost svým nápaditým designem. Hladký, hřejivě zbarvený, dubový masiv se zde nejdříve střídá s čtvercovým výřezem z dubového trámu, který příjemně koresponduje s přírodní kresbou dubu, zatímco vytváří zajímavý estetický efekt, který modelu dodává charakter. Horní vitrína se střídá se třemi praktickými zásuvkami, nad každou z nichž se nachází černě zbarvená lišta z dubového dřeva, která nádherně kontrastuje s přirozeným zbarvením dubu, zatímco působí také jako praktický prvek, jenž usnadňuje otevírání zásuvek.

Vitrína II REGATA z masivu se v interiéru bude krásně vyjímat i samostatně, toužíte-li však po ucelenějším uspořádání, pak ji doporučujeme kombinovat s dalším nábytkem kolekce REGATA.

Neobsahuje osvětlení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: