Vitrína BELLUNO Elegant 2D z masivu bílá

Rustikální vitrína BELLUNO Elegant  je stylová prosklená vitrína z masivního dřeva, která je vhodná do Vaší jídelny, pracovny nebo obývacího pokoje. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Nábytek kolekce BELLUNO Elegant je vyroben ze dřeva finské borovice, která představuje ekologické dřevo a je tou nejlepší volbou pro všechny, kteří mají rádi provensálský nábytek.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL015B
20 600 Kč
Kategorie: Kolekce BELLUNO Elegante
Kód produktu: KATPL015B
Výška: 190 cm
Šířka: 90 cm
Délka: 45 cm
Materiál: finská borovice
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů

Vitrína BELLUNO Elegant 2D z masivu.

 

Rustikální vitrína BELLUNO Elegant z masivu je vyrobena z masivní finské borovice. Teplá bílá barva, která pokrývá povrch nábytku, krásně vyplní interiéry v provensálském stylu, ale i interiéry ve skandinávském stylu. Finská borovice vyniká svojí odolností a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku.

Vitrína BELLUNO Elegant 2D z masivu je prosklená vitrína, která poskytne bezpečný úkryt pro vaše dekorační předměty, suvenýry, knížky nebo i nádobí. Vitrína BELLUNO Elegant je nadčasová a velmi stylová a díky skříňce a šuplíkům nabízí dostatek úložného prostoru. Šuplíky jsou navíc vybaveny systémem tichého zavíraníPřírodní dřevo, ze kterého je vitrína vyrobena, dodává neopakovatelnou atmosféru interiéru.

Bílá vitrína reprezentuje provensálský styl, který se projevuje v detailech jako jsou ozdobné vyřezávání nebo kovové úchyty, ale i ozdobná deska. Kolekce BELLUNO Elegant nabízí i další barevné možnosti vitríny a její další rozměry. Vitrína je vhodná do Vaší jídelny, obývacího pokoje nebo pracovny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: