Upevňovací prvek Jumbo

Upevňovací prvek Jumbo má za úkol ukotvit houpací sítě a závěsná křesla ve Vašem domově nebo na zahradě. Je vyrobeno z pozinkované oceli. Doporučujeme kotvit pouze do betonu, pálených cihel nebo nosných dřevěných prvků.

1 týden
Kód: AMZ-AZ-3010000
219 Kč
Kategorie: Upevňovací prvky
Kód produktu: AMZ-AZ-3010000
Hmotnost:
35 kg: 19
Materiál: pozinkovaná ocel
Nosnost: 150kg

Upevňovací prvek Jumbo je vyrobeno z pozinkované oceli. Slouží k montáži do stěn, pálených cihel nebo nosných dřevěných prvků, k upevnění závěsných houpích křesel nebo sítí v interiéru i exteriéru.Způsob použití:
Určete si místo, kde bude závěsný prvek instalován. Dbejte na to, aby se jednalo o nosnou zeď či jiný dostatečně prostorný stavební element. Hák není možné kotvit v narušeném zdivu, dutých příčkách, sádrokartonu nebo obložení atp. Pokud si nejste jisti kvalifikovaným provedením montáže, kontaktujte odborníka.

Při samotné montáži postupujte následovně:
Panel či zdivo z plných cihel nebo plynosilikátových tvárnic: vyvrtejte otvory pro hmoždinky vrtákem 16 mm, zatlučte hmoždinku tak, aby byly celou délkou ve zdivu a zašroubujte šroub až po oko.

Montáž do dřeva (bez použití hmoždinek): Předvrtejte otvory o průměru 8 mm a zašroubujte šroub až po oko.

Nyní můžete připnout karabinu a zavěsit síť. Nepřekračujte nosnost závěsného prvku! Před každým použitím sítě překontrolujte spolehlivost upevnění závěsného prvku! V případě, že by upevnění závěsného prvku vykazovalo závady, přestaňte síť používat a uveďte upevnění prvku do bezvadného stavu.

Údržba: závěsný prvek nevyžaduje žádnou zvláštní údržbuBalení obsahuje:

1 ks závěsného prvku (šroub), tj. na jeden konec sítě
1x hmoždinka
1x karabina

Baleno v plastovém blistru


Hmotnost: cca 0,35 kg
Nosnost: cca 150 kg
Materiál: pozinkovaná ocel
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: