Truhla GIALO z masivu

Truhla GIALO je stylová úložná truhla z masivního dřeva, která je vhodná do Vašeho obývacího pokoje, dětského pokoje nebo ložnice. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Truhla GIALO je vyrobena ze 100% přírodního masivního dubového dřeva, díky kterému je velice stabilní a odolná.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT2SGIA04
8 630 Kč
Kategorie: Kolekce GIALO
Kód produktu: KAT2SGIA04
Výška: 40 cm
Šířka: 80 cm
Délka: 40 cm
Materiál: dubový masiv
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů

Truhla GIALO z masivu

Truhla GIALO z masivu je minimalistická truhla, která se vyznačuje svým jednoduchým ale stylovým designem. V domácnosti Vám může posloužit jako praktický doplněk nebo odkládací plocha. Truhla je oblíbený stylový nábytek, který může plnit funkci jako praktický úložný prostor. V domácnosti poslouží jako stylový box na hračky, knihy, prádelník na ložní prádlo anebo jako masivní komoda i konferenční stolek.

Truhla GIALO je vyrobena z masivního dubového dřeva a dokáže Vás zaujmout nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením. Charakteristickými rysy jsou oku lahodící měkké okraje. Truhla se skvěle hodí do interiérů ve skandinávském stylu. Díky svému přirozenému teplému odstínu vypadá skvěle jak na bílých, tak na kontrastnějších stěnách.

Kolekce GIALO nabízí jednotlivé kusy nábytku, které se k sobě skvěle hodí a dají se navzájem různě kombinovat a vytvářet tak individuální kompozice nábytku. Kolekce nabízí minimalistický, jednoduchý, originální design a všestrannou funkčnost, která potěší v mnoha domácnostech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: