Televizní stolek BELLUNO z masivu bílý-ořech

Rustikální televizní stolek BELLUNO Grafite je stylový stolek z masivního dřeva, který je vhodný do Vašeho obývacího pokoje nebo pracovny. Interiéry obohatí, oslní a dodá jim ten správný design.

Nábytek kolekce BELLUNO Grafite je vyroben ze dřeva finské borovice, která představuje ekologické dřevo a je tou nejlepší volbou pro všechny, kteří mají rádi provensálský nábytek.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL009B/O
10 689 Kč
Kategorie: Kolekce BELLUNO Elegante
Kód produktu: KATPL009B/O
Výška: 53 cm
Šířka: 111 cm
Délka: 53 cm
Materiál: finská borovice
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů
florencie 13
Akce
ZDARMAZDARMA

Televizní stolek BELLUNO Grafite z masivu.

Rustikální televizní stolek BELLUNO Grafite z masivu je vyroben z masivní finské borovice. Teplá bílá barva, která pokrývá povrch nábytku, krásně vyplní interiéry v provensálském stylu, ale i interiéry ve skandinávském stylu. Finská borovice vyniká svojí odolností a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku.

Televizní stolek BELLUNO Grafite je klasická elegantní komoda, která vám poskytne nejen místo pro televizi, ale může vám posloužit jako stolek nebo jako praktická odkládací plocha v domácnosti. Dále je vybavena 2 šuplíky a 2 poličkami, nabízí tedy navíc úložný prostor. Šuplík je navíc vybaven systémem tichého zavíraníPřírodní dřevo, ze kterého je stolek vyroben, dodává neopakovatelnou atmosféru interiéru.

Bílý televizní stolek reprezentuje provensálský styl, který se projevuje v detailech jako jsou ozdobné vyřezávání nebo kovové úchyty, ale i ozdobná deska. Kolekce BELLUNO Grafite nabízí i další barevné možnosti stolku. Televizní stolek je vhodný do Vašeho obývacího pokoje nebo pracovny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: