Skříň z masivu Klasik Marcela kombinovaná se zrcadlem

Třídveřová skříň z masivu Klasik Marcela se zrcadlem z kolekce Klasik je vyrobena z borovice s minimálním výskytem suků. Oproti běžným výrobkům z borovice je u kolekce Klasik spodní a horní deska zesílená na tloušťku 2,5 cm.

1 - 4 týdny
Kód: MRRS3PL/BZL
17 380 Kč
Kategorie: Kolekce KLASIK
Hmotnost: 60 kg
Kód produktu: MRRS3PL
Výška: 190 cm
Hloubka: 60 cm
Šířka: 125 cm
Dodací lhůta: 1 - 4 týdny
Materiál: Masiv
Dodáváno: v demontu
Barva: přírodní

Skříň Klasik 3PL z masivního dřeva.


Třídveřová skříň z masivu Marcela se zrcadlem  je ze 2/3  šatní a 1/3 jsou police. Tuto skříň nabízíme i bez zrcadla. Skříň má oproti běžným skříním z masivu tloušťku horní i spodní desky 2,5 cm (obyčejně jsou pouze 2 cm).


Třídveřová skříň z masivu Marcela se zrcadlem  patří do kolekce Klasik kde horní a spodní desky mají vždy tloušťku 2,5 cm. Při výrobě kolekce Klasik je kladen důraz na kvalitu materiálu kde všechny vnější strany desek jsou pečlivě vybírány s ohledem na  umístění letokruhů ve dřevě s minimálním množstvím suků. Povrch je ošetřen bezbarvým nátěrem. 


Všechny komody, skříně, vitríny z kolekce Klasik najdete v kategorii KOLEKCE KLASIK.


Komody z kolekce Klasik nabízíme ve standardní hloubce 42cm. Na požádání lze vyrobit jakoukoli komodu v hloubce 46cm nebo dle přání zákazníka. Takovéto úpravy jsou s příplatkem a cena se odvíjí od rozměrů zaslané klientem.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: