Šatní skříň z masivu EDITA se zrcadlem

Zrcadlová šatní skříň EDITA nabízí šatní tyč a šuplíky pro přehledné uspořádání Vašich oděvů a drobného prádla.

Šatní skříň EDITA je vyrobená z borovicového dřeva a ošetřená ekologickým bezbarvým lakem v základní ceně. Za příplatek lze tuto nádhernou masivní skříň objednat v moření, dle vzorníku.

Zveme Vás do sekce REALIZACE.

 

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DRM 3-6 týdnů DRM 3-6 týdnů DRM 3-6 týdnů DRM 3-6 týdnů DRM 3-6 týdnů Zvolte variantu
Kód: DRMSF38B/B DRMSF38B/D DRMSF38B/O DRMSF38B/OR DRMSF38B/BZL Zvolte variantu
11 590 Kč 9 779 Kč 9 779 Kč 9 779 Kč 8 910 Kč od 8 910 Kč
Kategorie: Skříně z masivu
Kód produktu: DRMSF38B
Výška: 195 cm
Hloubka: 60 cm
Šířka: 85 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v demontu

Šatní skříň EDITA z borovicového masivního dřeva se šuplíky a zrcadlem

Šatní skříň z masivu EDITA je masivní šatní skříň, která je vyrobená z jakostního borovicového dřeva a ošetřena ekologickým lakem, který zamezí drobnému mechanickému poškození, a zároveň dá vyniknout přirozené kráse dřeva. Za příplatek 10% je možno objednat tuto nádhernou skříň v moření v dekoru olše, dub, ořech.

Šatní skříň z masivu EDITA nabízí šatní tyč a tři šuplíky na kvalitních kolečkových pojezdech. U dveří jsou použity kvalitní kovové panty. Zrcadlo ve dveřích opticky zvětší interiéry Vašeho domova.

Šatní skříň z masivu EDITA si určitě oblíbíte pro její kvalitní zpracování a stabilitu. Skvěle vynikne v dětském pokoji, studentském pokoji, pracovně a v předsíni ,kde prokáže svou službu po mnoho let.

Proč nábytek z borovicového masivu? Borovice překvapí svou jedinečnou, velmi osobitou a propracovanou kresbou. Je to dřevo houževnaté a pružné. Působí autenticky a zároveň nevšedně. Výrazná kresba i struktura borového masivu podtrhuje unikátní vzhled nábytku. Díky vysokému obsahu pryskyřice, provoní nadlouho váš interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi příjemně a domácky, a člověk má vždy neodolatelnou chuť se ho dotknout.

     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: