Šatní skříň z masivu DEJA8

Šatní skříň DEJA8 je elegantní možností jak efektivně zvětšit úložný prostor nejen ve vaší domácnosti. Přitom však nemusíte slevit z kvality a luxusu.

Šatní skříň DEJA8 je vytvořena ze 100% dřeva borovice, s minimálním množstvím suků. Jen zadní část tvoří dřevotříska bílé barvy.

Inspirujte se v naší sekci REALIZACE.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů Zvolte variantu
Kód: DEJ8/D DEJ8/OS DEJ8/OT DEJ8/OR DEJ8/P DEJ8/S DEJ8/T DEJ8/W Zvolte variantu
16 510 Kč 16 510 Kč 16 510 Kč 16 510 Kč 15 010 Kč 16 510 Kč 16 510 Kč 16 510 Kč od 15 010 Kč
Kategorie: Kolekce DEJA
Kód produktu: DEJ8
Výška: 190 cm
Hloubka: 57 cm
Šířka: 131 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v demontu
Barva: přírodní

Šatní skříň DEJA8 je zhotovena z kvalitního borového dřeva. Na to je nanesen transparentní, zdravotně neškodný lak. Tímto je šatní skříň chráněná před malými vnějšími poškozeními a zároveň vynikne i původní krása dřeva.

Šatní skříň DEJA8 nabízí velký prostor na pohodlné uložení oděvů. Tato skříň je tří dveřová. Větší část tvoří prostor s šatní tyčí, zbylou 1/3 tvoří poličky.

Bude se krásně vyjímat v předsíní, dětském pokoji, ložnici či pracovně.

Nábytek je vylepšen ušlechtilým frézováním. Úchytky na dvířkách mají kulatý tvar a jsou vyrobeny taktéž z borovice. Nožky mají kulatý tvar a perfektně podtrhují eleganci nábytku.

K tomuto typu skříní je možné dokoupit i nadstavce ze stejné série nábytku.

Tento druh nábytku lze skvěle kombinovat s ostatním ze stejné řady a je dodáván balený, spolu se všemi komponenty a návodem.

 Dle vaší poptávky možnost dodání této skříně na míru s příplatkem 20%. Požadovaná záloha 50% s platbou na náš účet. Dodací lhůta u atypických skříní je 8 týdnů.

  

Proč nábytek z borovicového masivu?

Borovice překvapí svou jedinečnou, velmi osobitou a propracovanou kresbou. Je to dřevo houževnaté a pružné. Působí autenticky zároveň nevšedně. Výrazná kresba i struktura borového masivu podtrhuje unikátní vzhled nábytku. Díky vysokému obsahu pryskyřice, provoní nadlouho váš interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi příjemně a domácky, a člověk má vždy neodolatelnou chuť se ho dotknout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: