Šatní skříň z masivu DEJA4

Šatní skříň DEJA4 je dokonalá možnost jak perfektně zvýšit úložné místo nejen ve vašem bytě. Zároveň však nemusíte ustoupit z jakosti a luxusu.

Šatní skříň DEJA4 je vyrobena ze 100% dřeva borovice, s minimálním množstvím suků. Jedině zadní část tvoří dřevotříska bílé barvy.

Inspirujte se v naší sekci REALIZACE.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů DEJ 4 - 6 týdnů Zvolte variantu
Kód: DEJ4/D DEJ4/OS DEJ4/OT DEJ4/OR DEJ4/P DEJ4/S DEJ4/T DEJ4/W Zvolte variantu
21 730 Kč 21 730 Kč 21 730 Kč 21 730 Kč 19 750 Kč 21 730 Kč 21 730 Kč 21 730 Kč od 19 750 Kč
Kategorie: Kolekce DEJA
Kód produktu: DEJ4
Výška: 200 cm
Hloubka: 57 cm
Šířka: 146 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v demontu
Barva: přírodní

Šatní skříň DEJA.

Šatní skříň DEJA4 je zhotovena z kvalitního borového masivu. Na ten je nanesen transparentní, zdravotně neškodný lak. Tímto je šatní skříň zabezpečená před drobnými vnějšími poškozeními a zároveň vystoupí i primární krása dřeva.

Šatní skříň DEJA4 nabízí hodně místa na komfortní uložení oděvů. Tato skříň je tří dveřová. Nabízí ze 2/3 prostor na pověšení oděvů, zbylou část tvoří několik poliček. V dolní části se nacházejí čtyři výsuvné šuplíky na kovových pojezdech.

Bude se krásně vyjímat v předsíní, dětském pokoji, ložnici či pracovně.

Nábytek je vylepšen ušlechtilým frézováním. Úchytky na dvířkách mají kulatý tvar a jsou vyrobeny taktéž z borovice. Nožky mají kulatý tvar a perfektně podtrhují eleganci nábytku.

K tomuto typu skříní je možné dokoupit i nadstavce ze stejné série nábytku.

Tento druh nábytku lze skvěle kombinovat s ostatním ze stejné řady a je dodáván balený, spolu se všemi komponenty a návodem.

Dle vaší poptávky možnost dodání této skříně na míru s příplatkem 20%. Požadovaná záloha 50% s platbou na náš účet. Dodací lhůta u atypických skříní je 8 týdnů.

Proč nábytek z borovicového masivu?

Borovice překvapí svou jedinečnou, velmi osobitou a propracovanou kresbou. Je to dřevo houževnaté a pružné. Působí autenticky zároveň nevšedně. Výrazná kresba i struktura borového masivu podtrhuje unikátní vzhled nábytku. Díky vysokému obsahu pryskyřice, provoní nadlouho váš interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi příjemně a domácky, a člověk má vždy neodolatelnou chuť se ho dotknout.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: