Šátek na nošení dětí Jersey sling black

Šátek na nošení dětí Jersey sling black je skvělou pomůckou k ukonejšení a nošení vašeho miminka, při všech nárocích na bezpečnost a pohodlí dítěte i rodičů.

Výhodou šátku je, že roste spolu s dítětem, a tak můžete vhodným způsobem uvázat jak novorozence do polohy klubíčka, tak i velké batole do vertikální polohy (na vaše břicho, bok či záda).

1 týden
Kód: AMZ-AZ-5060220
1 399 Kč
Kategorie: Šátky na nošení dětí
Kód produktu: AMZ-AZ-5060220
Délka: 510 cm
Materiál: 100 % bavna
Barva: černá
Nosnost: 9 kg
Hmotnost: 1 kg

Šátek na nošení dětí Jersey sling black je vyroben ze 100 % bavlny, která je velmi jemná, příjemná na dotek a zároveň nepředstavuje žádné zdravotní riziko. Tento materiál je dostatečně pružný, aby děťátko těsně obepínal a přitom pevný aby poskytoval dokonalé bezpečí a zajistil komfortní nošení.

Šátek na nošení dětí Jersey sling black se pevně pomocí návodu, který je dodáván včetně českého návodu a kreseb, pevně uváže na tělo a až pak se do tohoto místa opatrně usazuje dítě. Doporučujeme začít na panence a až si budete úvazem jistí, tak vázat s miminkem. Dívejte se při tom do zrcadla. Podle věku a hmotnosti dítěte se mění způsob uvazování - šátek tak "roste" s dítětem.

Váha dítěte při správném úvazu je rovnoměrně rozložena na ramena, lopatky i bedra. Při úvazu kolíbka neboli klubíčko, kdy nosíte šátek jen přes jedno rameno, je vhodné strany nošení střídat.

Šátek na nošení dětí Jersey sling black doporučujeme pro děti od narození do 9 měsíců s maximální nosnosti 9 kg.

Dodáváme spolu s návodem, baleno v kartonové krabici.

Rozměry: cca 510 x 55 cm
Hmotnost: cca 1 kg
Materiál: bavlna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: