Sada dvou stolů GIALO z masivu

Stoly GIALO jsou stylové stolky z masivního dřeva, které jsou vhodné do Vašeho obývacího pokoje, pracovny nebo jídelny. Interiéry obohatí, oslní a dodají jim ten správný design.

Stoly GIALO jsou vyrobeny ze 100% přírodního masivního dubového dřeva, díky kterému jsou velice stabilní a odolné.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KAT2SGIA05
4 570 Kč
Kategorie: Kolekce GIALO
Kód produktu: KAT2SGIA05
Výška: 35/33 cm
Šířka: 45/35 cm
Délka: 45/40 cm
Materiál: dubový masiv
Dodací lhůta: KAT 3-4 týdnů
regata 12
ZDARMAZDARMA

Sada dvou stolů GIALO z masivu

Stoly GIALO z masivu jsou minimalistické stolky, které se vyznačují svým jednoduchým ale stylovým designem. V domácnosti Vám můžou posloužit jako praktické doplňky, odkládací plochy anebo konferenční stolky.

Design stolů GIALO je univerzální, že je lze použít jako stojan na dekorace jako jsou vonné svíčky, rámečky s fotkami nebo květiny. Stolní deska je ideální pro odložení knih nebo časopisů. 

Stoly GIALO jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva a dokáží Vás zaujmout nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením. Charakteristickými rysy jsou oku lahodící měkké okraje. Stoly se skvěle hodí do interiérů ve skandinávském stylu. Díky svému přirozenému teplému odstínu vypadají skvěle jak na bílých, tak na kontrastnějších stěnách a hodí se jako konferenční stolky ke všem pohovkám.

Kolekce GIALO nabízí jednotlivé kusy nábytku, které se k sobě skvěle hodí a dají se navzájem různě kombinovat a vytvářet tak individuální kompozice nábytku. Kolekce nabízí minimalistický, jednoduchý, originální design a všestrannou funkčnost, která potěší v mnoha domácnostech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: