Rustikální televizní stolek KINGA B


Rustikální televizní stolek KINGA B  je stylový sektorový nábytek v rustikálním duchu do obývacího pokoje, ložnice i jídelny, který je oblíbený všemi milovníky klasického dřevěného nábytku.Rustikální televizní stolek KINGA B  je vyrobena z dubového masivu (přední části), MDF desky (horní a spodní deska). Boční desky jsou vyrobeny z lamina.
3 - 6 týdnů
Kód: PYKKINRTVB
23 670 Kč
Kategorie: Obývací pokoje
Kód produktu: PYKKINRTVB
Výška: 85 cm
Hloubka: 50 cm
Šířka: 165 cm
Materiál: dubový masiv/lamino/MDF
Dodáváno: v celku

Rustikální televizní stolek KINGA B


Rustikální televizní stolek KINGA B je vhodný především pro ty, kteří neupřednostňují obývací stěny. Televizní stolek je svou šířkou velice prostorný a navíc nabízí mnoho odkládacího prostoru. TV stolek je pěkným nábytkem v rustikálním stylu s ozdobnými výřezy a elegantními úchyty. Televizní stolek se skládá ze dvou otevřených boxů, jednoho šuplíku a dvou praktických skříněk. TV stolek můžete kombinovat s dalším nábytkem z kolekce rustikálního nábytku KINGA.

Televizní stolek stojí na ozdobném soklu, který je stejně jako vrchní deska vyroben z lakované MDF, boky jsou z lamina, přední část je zhotovena z dubového masivu.


Rustikální komoda KINGA patří do kolekce nábytku KINGA, kde kromě komod můžete také najít postel, vitríny skříně....Dekorace nejsou součástí TV stolku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: