Rustikální stolek na kytku SWEET HOME MES10 květináč

Rustikální stolek na kytku SWEET HOME MES10 je stylový stojan na kytku, který daruje Vašim interiérům neotřelý design.

Rustikální stolek na kytku SWEET HOME MES10 je vyroben z masivního borovicového dřeva a ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou anebo ve dvoubarevné variantě.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů DPW 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: DPWMES10/B DPWMES10/BBZV DPWMES10/BHV DPWMES10/BOV DPWMES10/BKV DPWMES10/BTDV DPWMES10/BDKV DPWMES10/BBZL DPWMES10/BHL DPWMES10/BOL DPWMES10/BKL DPWMES10/BTDL DPWMES10/BDKL Zvolte variantu
3 124 Kč
Kategorie: Kolekce SWEET HOME
Kód produktu: DPWMES10
Výška: 76 cm
Hloubka: 34 cm
Šířka: 34 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku

Stolek SWEET HOME MES10, dřevěný stojan na květiny.

Rustikální stolek na kytku SWEET HOME MES10 je reprezentativní a velmi luxusní stolek z masivu, který Vás dokáže zaujmout nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením, který ocení jakýkoliv interiér Vaších domovů. 

Rustikální stolek na kytku SWEET HOME MES10 je vyroben z borovicového masivního dřeva a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Horní deska může být ošetřena voskem anebo lakem. 

Rustikální stolek na kytku SWEET HOME MES10 z kolekce SWEET HOME osloví ty, kteří mají rádi venkovský styl bydlení. Romantický nábytek v kombinaci bílé a hnědé barvy dává nezapomenutelnou atmosféru starých časů a rovněž nádech francouzského venkova Provence.  Rustikální design nábytku podtrhují klasické linie a stylové kování.

Kolekce SWEET HOME je vyrobena z borovicového masívu a ošetřena bílou vodou ředitelnou barvou. Nábytek SWEET HOME je celý vyroben z  100% masivního dřeva - pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod jsou účelově zrezivělé - zkorodované, což dává nábytku SWEET HOME nezaměnitelný půvab a jedinečnost.  

Obdobou kolekce SWEET HOME  je voskovaný nábytek z rustikální kolekce MEXICANA, který potěší všechny milovníky španělského venkova.

 

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc - 400 Kč.

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: