Rustikální stojan na kytku WHITE HOME MES10 květináč

Rustikální stojan na kytku WHITE HOME MES 10 je velmi masivní květináč se šuplíkem, který svou efektní a neobyčejnou podobou přinese Vaším interiérům hřejivé tony dřeva a osobitý design.

Rustikální stojan na kytku WHITE HOME MES 10 je vyroben z masivního borovicového dřeva a ošetřen voskem v celobílé anebo dvoubarevné variantě.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů AZ 8 - 12 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUMES10/AB AZUMES10/ABBZV AZUMES10/ABHV AZUMES10/ABSV AZUMES10/ABTV AZUMES10/BPBZV AZUMES10/BP AZUMES10/BPHV AZUMES10/BPSV AZUMES10/BPTV AZUMES10/BVBZV AZUMES10/BVHV AZUMES10/BVSV AZUMES10/BVTV AZUMES10/BV Zvolte variantu
3 359 Kč
Kategorie: Komody a truhly WHITE HOME
Kód produktu: AZUMES10B
Výška: 76 cm
Hloubka: 34 cm
Šířka: 34 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk
MES10 bily vosk
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Květináč WHITE HOME MES 10, dřevěný stojan na květiny. 

Rustikální stolek WHITE HOME MES 10 je reprezentativní a velmi luxusní stolek z masivu, který Vás dokáže zaujmout nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením, který ocení jakýkoliv interiér Vaších domovů. 

Rustikální stolek WHITE HOME MES 10 je vyroben z borovicového masivního dřeva a ošetřen voskem v bílé či v dvoubarevné kombinaci, dle Vašeho přání. Květináč nabízí praktickou zásuvku na uložení všeho, co je vám libo.  

Rustikální stolek WHITE HOME MES 10 je určen všem, kteří hledají pro své interiéry nábytek ve stylu Provence, retro nábytek, bílý venkovský a vesnický nábytek či selský nábytek.  

Kolekce WHITE HOME představuje kvalitní bílý voskovaný nábytek s patinovým efektem, u kterého se nemusíte bát, že by někdy vyšel z módy. Díky svému nadčasovému vzhledu a eleganci bude prostě stále moderní. Voskovaný nábytek má matný povrch, tudíž se nemusíte bát otisků prstů, které mohou zkazit celkový dojem i v dokonale zařízeném interiérů, neboť je velmi snadné udržet tento nábytek v dokonalé čistotě. Bělené povrchy navíc dodávají interiéru moderní charakter a neomezené limity Vaši fantazii. 

Nábytek WHITE HOME je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: