Rustikální skříň TOSKANIA 4D se zrcadlem

Rustikální skříň TOSKANIA z masivu je velká stylová skříň z masivního dřeva, která je určena všem snílkům, kterým přirostla k srdci italská Verona, a kteří milují toskánský nábytek a toskánský styl bydlení. 

Rustikální kombinovaná skříň TOSKANIA se zrcadlem je vyrobena z masivní finské borovice v teplém medovém odstínu, které daruje interiérům hřejivé kouzlo domova.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPL2018
45 900 Kč
Kategorie: Kolekce TOSKANIA
Kód produktu: KATPL2017
Výška: 218 cm
Šířka: 253 cm
Hloubka: 62 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v demontu

Rustikální skříň TOSKANIA 4D z masivu.

Rustikální skříň TOSKANIA z masivu je vyrobena z masivní finské borovice a namořen do teplého medového odstínu, které daruje interiérům hřejivé kouzlo domova. Finská borovice vyniká svojí odolnosti a nádhernou dřevitou strukturou, kterou můžeme cítit, při každém doteku. Dna šuplíku a záda skříně jsou vyrobeny z dřevovláknité desky HDF.

Rustikální skříň TOSKANIA z masivu nabízí šuplíky pro praktické uložení všech potřebných věcí. Uvnitř skříně se nacházejí police a šatní tyč (dvoudvéřová část) pro zavěšení pro zavěšení Vašeho ošacení, kabátu či bund. Za pozornost stojí kovové úchyty v dekoru starého zlata, které podtrhují toskánský styl této nádherné skříně. Skříň je opatřena systémem tichého zavírání.

Nábytek TOSKANIA je vyroben z masivní finské borovice, které je ceněna pro svoji odolnost a nádhernou strukturu dřeva, kterou můžete cítit při každém dotyku. Nábytek je ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou anebo namořen do teplého medového odstínu, jenž propůjčí nábytku originální a nenapodobitelný vzhled.  Nábytek z kolekce TOSKANIA je ideální volbou pro světlé i tmavé interiéry.

Chcete se chcete cítit jako v malebném italském městečku, pak je náš nábytek z kolekce TOSKANIA určen právě Vám. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: