Rustikální předsíňová stěna WHITE HOME GAB01

Rustikální předsíňová stěna WHITE HOME GAB 01 je stylová masivní předsíň z borovicového dřeva, která vás zaujme svou dominancí a kvalitním zpracováním.


Rustikální předsíňová stěna WHITE HOME GAB 01 je užitečným pomocníkem pro pověšení kabátů, bund nebo jiných svršků a navíc vám poskytne i potřebný úložný prostor.


Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů AZ 6 - 8 týdnů Zvolte variantu
Kód: AZUGAB01/AB AZUGAB01/ABBZV AZUGAB01/ABSV AZUGAB01/ABTV AZUGAB01/ABHV AZUGAB01/BP AZUGAB01/BPBZV AZUGAB01/BPSV AZUGAB01/BPTV AZUGAB01/BPHV AZUGAB01/BV AZUGAB01/BVBZV AZUGAB01/BVSV AZUGAB01/BVTV AZUGAB01/BVHV Zvolte variantu
11 953 Kč
Kategorie: Knihovny a skříně WHITE HOME
Kód produktu: AZUGAB01
Výška: 195 cm
Hloubka: 40 cm
Šířka: 100 cm
Dodací lhůta: AZ 6 - 8 týdnů
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk
Rustikální předsíňová stěna WHITE HOME GAB01
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Rustikální předsíňová stěna WHITE HOME GAB 01 z masivního dřeva.

 

Rustikální předsíňová stěna WHITE HOME je reprezentativní a velmi luxusní nábytek z borovicového masivu, který Vás dokáže zaujmout nejen svým dominantním vzhledem, ale i kvalitním provedením, který ocení jakýkoliv interiér Vaších domovů. Tato předsíň se hodí do všech interiéru  přesíně, haly i jiných vstupních protorů.

 

Rustikální předsíňová stěna WHITE HOME je vyrobena z borovicového masivu vysoké kvality a ošetřena voskem - bílá patina. V horní části předsíňové stěny je police a pod ní je pět věšáků na pověšení bund či jiných svršků. Ve spodní části jsou dřevěná dvířka za nimiž je botnik. Předsíňová skříňka je opatřena stylovými kovovými úchyty a panty.

 

Rustikální předsíňová stěna WHITE HOME nabízíme v celobílém anebo dvoubarevném provedení.

 

Rustikální předsíňová stěna WHITE HOME je určena všem, kteří hledají pro své interiéry nábytek ve stylu Provence, retro nábytek, bílý venkovský a vesnický nábytek či selský nábytek.

 

Kolekce WHITE HOME představuje kvalitní bílý voskovaný nábytek s patinovým efektem, u kterého se nemusíte bát, že by někdy vyšel z módy. Díky svému nadčasovému vzhledu a eleganci bude prostě stále moderní. Voskovaný nábytek má matný povrch, tudíž se nemusíte bát otisků prstů, které mohou zkazit celkový dojem i v dokonale zařízeném interiérů, neboť je velmi snadné udržet tento nábytek v dokonalé čistotě. Bělené povrchy navíc dodávají interiéru moderní charakter a neomezené limity Vaši fantazii.

 

Nábytek WHITE HOME je vyroben z masivního borovicového dřeva, jen záda komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Zásuvky nemají kolejnice, ale jejich absence nebrání bezproblémovému vysouvání. Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásny a hedvábně jemný. Vosk se používá ke konzervaci dřeva již od středověku. Jedná se o přírodní materiál, který má příznivé účinky na dřevo i dřevěný nábytek. Efektivní vzhled nábytku dotváří stylové kování a panty v černé barvě.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: